Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Переваги вертикально-реверсивних дробарок

Переваги вертикально-реверсивних дробарок

Назва:
Переваги вертикально-реверсивних дробарок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,28 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Переваги вертикально-реверсивних дробарок


Дробарки зерна широко використовують у сільськогосподарському виробництві тваринницької продукції. Їх потребують в Україні близько 50 тис. штук. Найбільше використовують молоткові дробарки. Але вони мають низку вад, які можна усунути, застосовуючи сімейство вертикально-реверсивних дробарок, що їх розробив автор цієї статті.
Семирічна виробнича перевірка дослідної партії в кількості 70 штук у приватних господарствах різних регіонів країни довела істотні переваги вертикально-реверсивних дробарок зерна. Водночас було проведено вдосконалення окремих деталей, що значно підвищило їхню експлуатаційну надійність.
Маркетингові дослідження, проведені на численних виставках, виявили значний інтерес споживачів до інноваційної розробки завдяки її високому показнику “ціна-якість”.
Вертикально-реверсивна дробарка складається з бункера, під яким вертикально встановлено електродвигун, а до нього прикріплено дробильну камеру з ротором, посадженим на кінець вала двигуна, що унеможливлює габаритну клинопасову передачу. На диску ротора шарнірно встановлюють на осях молотки для дроблення матеріалу. Під ротором закріплено решето та вихідний конус для спрямування подрібненого матеріалу в підвішений до конуса мішок або іншу ємність. Цю конструкцію встановлюють на тринозі.
Під час роботи в бункер засипають зерно, яке заслінкою дозують у камеру, де воно дробиться до відповідної кондиції залежно від діаметра отворів встановленого решета й через конус виводиться із дробарки.
Одна з переваг вертикально-реверсивних дробарок — простота конструкції, застосування лише чотирьох серійних молотків, тоді як в аналогах їх 80 і більше. Робоча зона дроблення – 360°, завдяки чому досягається ефективне використання об’єму оригінальної і простої малогабаритної дробильної камери. Невеликі розміри, особливо після швидкого демонтажу триноги, та маса (50–80 кг) дають змогу транспортувати її будь-чим: легковиками й навіть електричкою. Уніфікація деталей сприяла створенню типоряду дробарок продуктивністю 250–1300 кг/год. Як наслідок, ціна дробарок становить 2000–2500 гривень, що вдвічі-втричі дешевше за аналоги з однаковою потужністю двигуна, продуктивністю та якістю подрібнення. Їхні невеликі габарити (площа — 0,3 м2, висота — 1,5 м) дають змогу встановити агрегат у будь-якому місці приміщення й на технологічних лініях приготування комбікормів і преміксів. Для переміщення подрібненого продукту дробарку можна комплектувати пневмотранспортером, який встановлюють замість вихідного конуса. Розроблено модифікації для три- та однофазних струмів, що прийнятно для власників, у яких підключення трифазного струму є економічно невигідним. Причому дробарка з однофазним двигуном вмикається в звичайну розетку, як праска, і не потребує високої кваліфікації споживача. Однофазні вертикально-реверсивні дробарки, що мають однакову потужність із серійними, які продаються в господарських магазинах за 700 грн, переважають останні в кілька разів за продуктивністю, якістю роботи, функціональністю, надійністю, більшим бункером та універсальністю.
Вища якість вертикально-реверсивних дробарок зумовлена тим, що в них матеріал дробиться ефективнішим ударом, а не енергоємним тертям. Тому багато потенційних клієнтів, які спокусилися дешевизною, шкодували, що не взяли удосконалену дробарку.
Система дозування матеріалів сприяє дробленню всіх видів зерна (в тому числі й середньої засміченості), сіна, нечищених качанів кукурудзи без їх лущення та харчових спецій (лавровий лист, перець тощо). Із зерна виготовляють дерть різного модуля дроблення для курей, корів і свиней. Якщо встановити відповідне решето, то можна навіть змолоти висівкове борошно для випікання дієтичних і лікувальних хліба, пирогів, млинців для харчування людей. Відомо, що до складу комбікорму слід додавати 5–10% вітамінного борошна, яке можна отримати з якісного сіна за допомогою тієї самої вертикально-реверсивної дробарки. 1 т сіна коштує 100–150 грн, а дроблене й додане до комбікорму — вже 1000–1500 грн, що вдесятеро дорожче за сіно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Переваги вертикально-реверсивних дробарок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок