Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Трикотажні полотна машинного або ручного в’язання

Трикотажні полотна машинного або ручного в’язання

Назва:
Трикотажні полотна машинного або ручного в’язання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,93 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Трикотажні полотна машинного або ручного в’язання   
Примітки:    
1. Ця група не включає:    
а) мереживо ручного плетіння товарної позиції 5804;    
б) етикетки, ярлики та аналогічні трикотажні вироби, що включаються до товарної позиції 5807;    
в) трикотажні полотна просочені, покриті або дубльовані групи 59. Однак оксамит, плюш і тканини букле, просочені, покриті або дубльовані, включаються до товарної позиції 6001.    
. Ця група включає також полотна, виготовлені з металевої нитки і використовувані для одягу, меблів та аналогічних цілей.    
. У цій Класифікації товарів термін "трикотажні вироби" означає вироби швейно-в'язані, у яких петлі складаються з текстильних ниток.
Загальні положення   
До цієї групи включаються текстильні полотна, які виготовляються не як тканини, тобто переплетенням основних і утокових ниток, а з послідовності тісно зв’язаних петель. Як правило, ці вироби включають:   
А. Трикотажне полотно (поперечнов’язаний та основов’язаний трикотаж).   
Поперечнов’язаний трикотаж складається з неперервної нитки, що утворює ряди петель, які лежать в однаковому напрямку поперек полотна, причому петлі в сусідніх рядах переплітаються. Між групами петель у цих полотнах є вільний простір, що дозволяє їм легко розтягуватися у всіх напрямках; коли нитка рветься, відбувається розпускання петель.   
Основов’язаний трикотаж складається з ниток, що йдуть у напрямку основи (тобто за довжиною полотна), причому кожна нитка утворює петлі, які переплітаються поперемінно з петлями в суміжних стовпчиках праворуч і ліворуч. Петлі в основов’язаному трикотажі звичайно здаються розташованими вздовж ширини полотна. У деяких основов’язаних трикотажних полотнах петлі можуть мати нахил в різні сторони під деяким кутом. Полотна не розпускаються. Якщо маленький квадрат вирізувати з основов’язаного трикотажу, то нитки не можуть бути легко висмикнуті з будь-якої сторони; нитки висмикуються зі зразка в бік основи (під прямими кутами до видимих рядів петель).   
Основов’язаний трикотаж включає:   
. В’язально-прошивні вироби за умови, що вони мають петельні ланцюжки з текстильних ниток.   
При в’язально-прошивному способі використовують машину, схожу на основов’язальну, з гострими відкритими гачковими (ковзними) голками та прутками. Ці голки утворюють петлі з текстильних ниток, що дає можливість одержувати полотна текстильних волокон або одного чи декількох шарів текстильних ниток або з підкладки, наприклад, з тканини чи листа пластмаси. У деяких випадках петельний ланцюжок може утворювати чи закріплювати ворс (як розрізаний, так і нерозрізаний). Стьобані вироби, які збираються в’язально-прошивним способом, до цієї групи не включаються ( товарна позиція 5811 ).   
. Полотна, які виготовляються на основов’язальній машині, в яких основа складається з ланцюжків петель, виконаних гачковими голками, що утримуються утоковими нитками в потрібному положенні, та іноді утворюють візерунок.   
Усі полотна, перераховані в пунктах I і II вище, можуть бути простого чи більше-менш складного переплетення; у деяких випадках вони мають вигляд ажурного матеріалу, подібно мереживам, але все-таки розглядаються як основов’язані вироби. Вони звичайно відрізняються від мережив властивим переплетенням петель (особливо в суцільній частині).   
Б. Полотна ручного в’язання виготовляються з однієї нитки за допомогою гачка шляхом утворення ряду петель, які протягаються одна крізь одну. Залежно від групування петель одержується або гладке, або декоративне полотно щільного чи ажурного в’язання. Деякі ажурні полотна мають ланцюжки петель, які утворюють квадрати, шестикутники та інші орнаменти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Трикотажні полотна машинного або ручного в’язання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок