Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Хімічний захист посівів гороху

Хімічний захист посівів гороху

Назва:
Хімічний захист посівів гороху
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,99 KB
Завантажень:
292
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Хімічний захист посівів гороху


Повністю вирішити проблему захисту посівів гороху можна лише за допомогою пестицидів. Використання того чи того з них пов’язане насамперед з видовим складом бур’янів та шкідників, метеорологічними умовами, вартістю препарату тощо.
Агрітокс — системний післясходовий гербіцид з широким спектром дії проти найпоширеніших однорічних та багаторічних дводольних бур’янів. Препарат поглинається листям і корінням, викликаючи відмирання надземної маси та коренів. Обробку слід проводити у безвітряну погоду, не допускаючи знесення робочого розчину на сусідні культури. Не обприскують посіви, якщо рослини пригнічені несприятливими кліматичними умовами. Обробку проводять за 6 годин до дощу і за температури від 10 до 20°С.
Базагран — післясходовий гербіцид, поглинається переважно зеленими частинами рослин. Для досягнення доброго ефекту листки і стебла бур’янів мають бути добре змочені Базаграном. Холодна погода сповільнює дію цього гербіциду. Обприскування за можливості слід проводити за температури 20°С. Застосовувати Базагран слід не менш ніж за 6 годин до можливого дощу. Базагран діє дужче на ранніх фазах росту бур’янів.
Гезагард — гербіцид, що поглинається як паростками, так і корінням проростаючого насіння бур’янів. Ефективний проти цілої низки важкоконтрольованих бур’янів упродовж сезону.
Дуал Голд — грунтовий гербіцид для знищення однорічних злакових та дводольних бур’янів. Поглинання гербіциду відбувається під час проростання насіння бур’янів. Дуал Голд впливає на поділ клітин, пригнічує процеси біосинтезу. Загибель бур’янів відбувається ще до появи сходів. Тривалість захисної дії препарату — 1,5 місяця, що запобігає появі наступної хвилі бур’янів.
Півот знищує широкий спектр бур’янів. Ріст їх зупиняється вже через кілька годин після обробки посівів, хоча видимі ознаки дії гербіциду можуть не проявлятися впродовж кількох днів. Одноразова обробка вирішує проблему боротьби з бур’янами впродовж усього періоду вегетації. Внесений по сходах, гербіцид через 1 годину вже не змивається дощем. Максимальна норма внесення практично на 100% знищує бур’яни.
Для раннього післясходового застосування на посівах гороху — найбільш ефективне використання гербіциду Півот. У цей період дводольні бур’яни не повинні мати більше чотирьох, а злакові — 2–3 листків.
Треба знати, що впродовж 4 місяців після внесення гербіциду Півот можна висівати тільки бобові культури, причому в цьому сезоні немає потреби знову обробляти посіяні культури гербіцидом. У польових умовах гербіцид у грунті може зберігати активність від кількох тижнів до 26 місяців, тому після його використання рекомендуються такі строки висівання наступних культур: через 4 місяці після внесення Півоту можна сіяти озиму пшеницю, через 11 місяців — кукурудзу, ярі зернові, через 18 — соняшник і лише через 26 місяців — ріпак, цукрові буряки тощо.
Не можна застосовувати Півот у бакових сумішах з протизлаковими гербіцидами.
Стомп поглинається корінням, характеризується інгібуючою дією на проростки бур’янів, що гинуть під час проростання або одразу ж після сходів. Толерантність до гербіциду може бути фізіологічною або позиційною. У разі фізіологічної селективності гербіцид можна загортати в грунт, а у разі позиційної загортати його в грунт не рекомендується, оскільки вибірковість дії заснована на розміщенні насіння культур (зернових) нижче шару грунту з гербіцидом.
На горосі Стомп вносять впродовж 5 днів з моменту сівби. На легких грунтах норма внесення становить 3–4 л/га, на середніх — 4–5 і на важких — 5–6 л/га.
Фронтьєр — грунтовий гербіцид, поглинається корінням проростаючих бур’янів, що веде до їх відмирання. Молоді бур’яни, які проросли до його внесення, також гинуть. Характеризується достатньо високою ефективністю і в умовах низької вологості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Хімічний захист посівів гороху

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок