Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Досягнення селекціонерів Сумщини

Досягнення селекціонерів Сумщини

Назва:
Досягнення селекціонерів Сумщини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,76 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Досягнення селекціонерів Сумщини


5 липня 2003 року на базі Сумського інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук у с. Сад Сумського району було організовано й проведено обласну сільськогосподарську виставку-ярмарок “Сумщина’2003”.
У виставці-ярмарку взяли участь 130 підприємств та організацій агропромислового комплексу області та інших регіонів України.
Свої досягненя з виведення нових порід і типів худоби, свиней, птиці та коней демонстрували понад 40 сільськогосподарських підприємств, із них 24 презентували найкращих представників великої рогатої худоби:
молочних порід: бурої, симентальської, українських червоно-рябої та чорно-рябої;
м’ясних порід: симентальської, лімузинської, абердин-ангуської, української м’ясної.
Десять сільськогосподарських підприємств представляли племінних свиней: великої білої, великої чорної, полтавської м’ясної порід.
В експозиції тваринництва коней представляли ТОВ “Перший Сумський племінний конезавод” та ВАТ “Роменський племсервіс “Сула”. Доповнювали експозицію різні види птахів.
Виробництво нових високоефективних видів ветеринарних препаратів демонстрували в експозиції ветеринарної медицини Сумська державна біологічна фабрика, обласна госпрозрахункова виробнича лабораторія ветпрепаратів, НВП “Екобінф-КС” та інші підприємства.
Смачну та якісну продукцію бджільництва й рибної промисловості міг придбати кожен відвідувач виставки-ярмарку.
У рамках виставки-ярмарку в експозиції тваринництва було проведено виводку найкращих тварин, що їх представили сільськогосподарські підприємства. Експертна комісія висококваліфікованих учених, спеціалістів обласних служб та організацій і запрошених фахівців з Австрії визначила чемпіонів по кожній породі і вручила дипломи й атестати їх господарям.
Так, чемпіоном у номінаціїях: “бура худоба” було визнано корову Ребеку (№114543134) з держспецгоспу “Перемога” Білопільського району; “симентальська порода” — корову Анфісу (№563114544) з ДГ “Агрофірма “Надія” Роменського району; “українська червоно-ряба молочна порода” — корову Протоку (№6148(1085)) з ВАТ “Роменський племсервіс “Сула”; “українська чорно-ряба молочна” — корову Ладна (№1164) з племзаводу Сумського інституту агропромислового виробництва.
За підсумками роботи обласної сільськогосподарської виставки-ярмарку “Сумщина’2003”, Головне управління сільського господарства і продовольства Сумської облдержадміністрації 5 липня 2003 року видало наказ за №74 “Про підсумки роботи і нагородження дипломами, почесними грамотами та преміювання учасників обласної сільськогосподарської виставки-ярмарку “Сумщина-2003”, згідно з яким за експозицією племінних тварин перше місце посів ВАТ “Племзавод “Михайлівка” Лебединського (голова правління М. Зеленський), друге — ТОВ “Агрофірма “Надія” Конотопського (директор O. Картавий) і третє місце — ТОВ “Агрофірма “Владана” Сумського (директор B. Затона) районів. Ці сільгосппідприємства нагороджено дипломами за ефективне і продуктивне ведення галузі.
На думку багатьох учасників (тваринників, спеціалістів та керівників) цього заходу, і на нашу також, виставка-ярмарок “Сумщина’2003” вдалась, задоволені нею і пересічні відвідувачі, які побачили вирощених найкращих представників усіх видів сільськогосподарських тварин, дістали змогу поспілкуватися з тваринниками, спеціалістами сільгосппідприємств, за нагоди укласти контракти і договори на придбання племінного поголів’я.
За останні три (2000–2002) роки на виконання указу Президента України в агропромисловому комплексі Сумської області проведено певну роботу з реформування майнових відносин, зміни форм власності на селі, впровадження сучасних технологій тощо. Це дало змогу у 2002 році зберегти позитивні тенденції розвитку аграрного сектора та забезпечити дальше нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції і продовольства. На сьогодні в області функціонує 577 підприємств, заснованих на засадах приватної власності на землю і майно, у тому числі 116 приватних підприємств, 365 товариств з обмеженою відповідальністю, 30 закритих і 23 відкритих акціонерних товариства, 7 виробничих кооперативів, 11 інших формувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Досягнення селекціонерів Сумщини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок