Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Комплексна підготовка виробництва до заміни продукції (технології).

Комплексна підготовка виробництва до заміни продукції (технології).

Назва:
Комплексна підготовка виробництва до заміни продукції (технології).
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,14 KB
Завантажень:
243
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Тема: Комплексна підготовка виробництва до заміни продукції (технології).
План.
1.Організаційно – економічна підготовка виробництва:
а) організаційна;
б) економічна.
2.Організація промислового освоєння продукції.
1.Організаційно – економічна підготовка продукції.
Організаційно – економічна підготовка виробництва включає комплекс мір по організації і плануванню виробництву нової продукції і забезпечення процесу її виготовлення всім необхідним. Вона складається з таких стадій:
складання плану – графіку і кошторису розходів на технічну підготовку виробництва;
визначення потреби в додатковому обладнанні, робочих кадрах, матеріальних і енергетичних ресурсах;
розробка планових калькуляцій на нові деталі, вироби;
оформлення договірних відносин з постачальниками, споживачами;
створення нормативної бази;
організація праці і зарплати;
визначення економічної ефективності нової продукції.
Існують економічні і соціальні критерії нової продукції.
Економічні – економія праці ( зниження трудомісткості, ріст продуктивності праці):
економія матеріальних ресурсів;
технічний рівень і якість продукції;
корисний ефект на одиницю потужності;
окупність;
прибутковість.
Соціальні – показники, які характеризують поліпшення умов праці, безпеку і вигоду в експлуатації, охорона навколишнього середовища, створення кращих умов для життєдіяльності людей, підвищення кваліфікації працівників, рівня механізації праці в виробництві і при експлуатації нової продукції.
На всіх стадіях вирішуються питання спеціалізації і кооперації цехів і виробничих участків, визначаються календарно – планові нормативи для оперативно виробничого планування, проектується організація і обслуговування робочих місць основного і допоміжного виробництва, вибираються найбільш раціональні форми і системи оплати праці, розраховуються відповідні матеріальні, трудові і фінансові параметри, проектуються організація ремонтного, інструментального, енергетичного, транспортного і складського господарства.
Економічна підготовка виробництва передбачає також розробку необхідних нормативів для планування конструкторського і технічного підготовкою виробництва. Вона здійснюється паралельно і виконується всіма функціональними підрозділами підприємства.
Економічні аспекти – це перегляд планово – економічної інформації, норм і нормативів, форм документації, діючої системи планування, облік і оцінка діяльності підприємств з врахуванням специфіки нової продукції і розробка нормативів трудових затрат по періодах освоєння.
На етапі організаційно – економічної підготовкивиробництва проводяться роботи соціально – психологічного характеру,які забезпечують соціально – психологічну підготовку працівників до створення нової продукції. Ця робота заключається в роз’ясненні в колективі про необхідність створення і освоєння нової продукції для виживання і стабільної роботи підприємства в умовах ринку, в інформуванні працівників про необхідність проведення професіональних, кваліфікаційних і організаційних перетворень при створенні і освоєнні нової продукції, в мобілізації адміністрацією всього підприємства його творчих можливостей на створення і випуск нових конкурентноспроможних виробів в наймеш короткі терміни і при найменших затратах живої праці. Проведення цих робіт створює благополучний соціально – психологічний клімат в колективі і підвищує ефективність виробництва.
В оцінці якості виробу, що проектується все більше значення набирає ергономічна характеристика.
Ергономіка – дисципліна, яка комплексно вивчає трудову діяльність людини в системі людина – техніка – середовище СЛТС з метою забезпечення безпеки, ефективності і комфорту.
Передумови виникнення і розвитку ергономіки послужили проблеми зв’язані з впровадженням і експлуатацією нової складної техніки і технології.
Предметом ергономіки являється трудова діяльність людини в процесі взаємодії з технічними системами і в умовах впливу факторів зовнішнього середовища.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Комплексна підготовка виробництва до заміни продукції (технології).

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок