Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Клітки для пернатих від вітчизняних виробників

Клітки для пернатих від вітчизняних виробників

Назва:
Клітки для пернатих від вітчизняних виробників
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,87 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Клітки для пернатих від вітчизняних виробників


Протягом 2004–2006 років в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого було випробувано кліткове обладнання для утримання птиці виробництва ВАТ “Завод “Ніжинсільмаш” та ТОВ “ВО “Техна”. У цьому обладнанні застосовано нові конструктивні рішення, які, на думку авторів статті, підвищують його технічний рівень і ставлять новинку в ряд кращих європейських аналогів.
Тенденціями у виготовленні кліткового обладнання є збільшення його ярусності (дає змогу раціональніше використовувати площу виробничих приміщень), застосування для видалення посліду стрічкових конвеєрів та бункерних роздавачів для роздавання кормів, а також збирання яєць елеваторним або ліфтовим механізмом.
Обладнання кліткове ОКРМ виробництва ВАТ “Завод “Ніжинсільмаш” призначене для вирощування ремонтного молодняку курей-несучок у приміщеннях із регульованим мікрокліматом.
Обладнання має:
- бункер зберігання сухих кормів;
- лінію завантаження корму в бункерні кормороздавачі;
- триярусні кліткові батареї із системами кормороздачі та водозабезпечення;
- лінію видалення й транспортування посліду з батарей;
- лінію транспортування посліду з приміщення;
- транспортер завантаження посліду в транспортний засіб;
- електрообладнання з ящиками управління.
Випробуваннями встановлено, що обладнання надійно забезпечує технологічний процес з утримання молодняку, а показники якості його роботи перебувають у межах нормативних вимог (табл.1).
Конструкція кліткової батареї дає змогу рівномірно розмістити поголів’я молодняку на всіх ярусах (щільність посадки птиці на підлогу гнізда становить 34,2 гол./м2). Кормороздавач забезпечує рівномірний розподіл корму вздовж кормової лінії (рівномірність — 97,01%), при цьому не допускаючи втрат корму. Застосування в клітковій батареї розсувних дверцят із горизонтальними прутками дає можливість вільно годувати птицю по всьому фронту клітки. Стрічкова система прибирання посліду забезпечує чистоту на рівні 98,54%.
Витрати праці на забезпечення основного технологічного процесу утримання курчат віком від одного до 100 днів становлять 97 люд.-год/1000 голів птиці, а питомі витрати електроенергії при цьому — 0,6 кВт-год/1000 голів птиці.
Конструкція кліткової батареї для утримання курей-несучок ОКН аналогічна попередній — ОКРМ, за винятком кількох моментів:
- розмір отворів сітки підніжної решітки становить 25 х 50 мм;
- висота напувалок не регулюється;
- висота клітки більша, а площа — менша;
- збирання яєць із ліфтовим механізмом.
Показники якості та інші показники (табл. 2) теж мають високий рівень.
На особливу увагу заслуговує розроблене й виготовлене в 2006 році обладнання для утримання батьківського поголів’я курей-несучок ОКБП. Першими в Україні подали на випробування таке обладнання ніжинці.
Обладнання ОКБП-2, ОКБП-3 (фото.2) забезпечує виконання таких технологічних процесів:
- зберігання сухого корму;
- подавання й роздавання корму;
- підготовка води;
- подавання води в клітки;
- видалення посліду з батарей;
- видалення посліду за межі пташника;
- збирання яєць;
- подавання яєць до сортувального столу.
Обладнання можна встановлювати в типових приміщеннях завширшки 12 і 18 м та завдовжки 72, 84, 96 м з опорами і без них, а також у різних нетипових приміщеннях з висотою від підлоги до виступаючих частин стелі не менше 2,5 м для ОКБП-2 і 3 м — для ОКБП-3. Кліткова частина батареї складається з секцій кліток, розміщених у два або три яруси.
Результати випробувань наведено в табл. 3.
Щільність посадки птиці на підлогу пташника за рівномірного розміщення становить 10,9 гол/ м2, збереженість поголів’я — близько 99,39%.
Роздавання корму відбувається досить рівномірно вздовж усіх годівниць, нерівномірність видачі становить 4,68%, практично унеможливлені втрати корму під час роздавання та поїдання його птицею. В конструкції кормороздавача передбачено дозатор з очищувачем, який у процесі роздавання корму переміщує його залишки до внутрішньої стінки жолоба, додає новий корм і таким способом сприяє раціональному годуванню птиці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Клітки для пернатих від вітчизняних виробників

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок