Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Автомати для формування виробів із м'яса: конструкція, особливості експлуатації та обслуговування

Автомати для формування виробів із м'яса: конструкція, особливості експлуатації та обслуговування

Назва:
Автомати для формування виробів із м'яса: конструкція, особливості експлуатації та обслуговування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,22 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Автомати для формування виробів із м'яса: конструкція, особливості експлуатації та обслуговування


Машини для формування виробів із м’яса вибирають, виходячи з ухваленої схеми виробництва відповідного продукту. При цьому звертають увагу на те, щоб технологічне забезпечення здійснювала якнайменша кількість обладнання за максимального коефіцієнта його завантаження.
Машини для формування виробів із м’яса вибирають, виходячи з ухваленої схеми виробництва відповідного продукту. При цьому звертають увагу на те, щоб технологічне забезпечення здійснювала якнайменша кількість обладнання за максимального коефіцієнта його завантаження.
Сировина для виробництва виробів із м’яса належить до пластично в’язких продуктів. Основним принципом роботи машин і формувальних апаратів є витіснення певного об’єму сировини та надання їй певної форми за заданої маси. До того ж, принципів роботи формувальних машин і засобів є чимало. Машини для формування ковбас. Окрему групу обладнання для переробки м’яса становлять спеціальні автомати для формування ковбасних виробів із виготовленням оболонки з рулонного матеріалу, що є цінним у сучасних умовах для виробників такої продукції. Залежно від напряму подавання фаршової маси, розрізняють вертикальні та горизонтальні автомати з виробництва ковбасних виробів. Чи не найкращими з таких автоматів за своїми робочими характеристиками є Л5-ФАЛ і М1-ФУ-2Р для формування варених ковбас та автомат М1-ФУ-2Т для ліверних. Для формування сосисок — АФС-1000, АФСБ-500 тощо.
Автомат Л5-ФАЛ призначено для формування ковбас у двошарову оболонку з целофанової стрічки для наповнення її фаршем, формування ковбасного батона, виготовлення скріпок і накладення їх на кінці батона та автоматичного розділення їх один від одного завдяки розрізанню шийки між ними. Цей автомат складається з механізму подавання й вакуумування фаршу, утворення оболонки та накладання маркувальної стрічки, знімання оболонки, подавання ковбасного батона, утворення й накладання скріпок, рами, електромеханічного приводу, системи пневмокерування та електрошафи.
Для утворення двошарової оболонки розроблено механізм, в якому целофанова стрічка завширшки 320±20 мм проходить через спеціальний формоутворювальний засіб, перетворюючись на трубчасту. При цьому на неї накладається маркована стрічка завширшки 35±3 мм із зазначенням найменування виробу й другий шар завширшки 150±10 мм (зовнішня оболонка). Ця оболонка утворюється навиванням за спіраллю обертання центральної головки із бобиною целофанової стрічки навколо поздовжньої осі. Утворена оболонка переміщується за цівкою з допомогою двох гумових роликів, які обертаються синхронно із центральною головкою. Неперервна оболонка наповнюється фаршем із двошнекового шприца, який має бункер для завантаження автомата фаршем. Передавальним механізмом є варіатор, який регулює продуктивність шприца залежно від якості та виду фаршової маси.
Наповнену оболонку конвеєр подає до механізму фіксації кінців батона скріпками, де відбувається його перетискання, фіксація й розрізання на окремі частини. Привід цього механізму здійснюється за допомогою двох гідроциліндрів, а готовий ковбасний батон надходить у контейнер.
Автомат М1-ФУ-2Р призначено для формування ковбас з утворенням оболонки з повіденової стрічки під час накладення фіксуючих скріпок на кінці батона. На ньому виготовляють батони масою від 400 до 1000 г з усіх видів фаршу. Автомат складається з піднімальника-завантажувача, машини для формування ковбас та обертового стола.
Машина для формування ковбас містить з’єднані трубою кліпсатор і наповнювач. Піднімальником-завантажувачем фаршова маса подається в бункер машини, з якого лопатним насосом переміщується трубою в оболонку. Вакуумування ковбас відбувається в шнековому подавачі, а оболонка зварюється за допомогою високочастотного нагрівача. Батони фасуются, скріплюються скріпками з алюмінію та відводяться на стіл, що обертається.
Автомат М1-ФУ-2Т призначено для формування ліверних ковбас із утворенням оболонки з повіденової стрічки та накладення металевих скріпок на кінці батонів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Автомати для формування виробів із м'яса: конструкція, особливості експлуатації та обслуговування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок