Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Інновації механізації заготівлі та приготування кормів

Інновації механізації заготівлі та приготування кормів

Назва:
Інновації механізації заготівлі та приготування кормів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,73 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Інновації механізації заготівлі та приготування кормів


Збитковості тваринницької галузі України можна уникнути завдяки доплатам виробникам з боку держави або впровадженню у виробництво тваринницької продукції високоефективних новацій, що є пріоритетнішим з огляду на перспективність цього напряму в умовах жорсткої конкуренції на внутрішньому та зовнішньому ринках. Системний аналіз переконує, що найкоротшим і найефективнішим шляхом подолання збитковості тваринництва є інтенсивне збільшення обсягів та якості заготівлі кормів. Оскільки у структурі собівартості тваринницької продукції корми становлять 50–70%,то кожні 2% зменшення вартості кормів зменшують приблизно на 1,0–1,4% ціну м’яса та молока. Підрахунки свідчать, що в Україні частка матеріальних затрат під час формування ціни механізовано заготовлених кормів сягає 90–95%.
Тому в Національному науковому центрі “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” (ННЦ “ІМЕСГ”) розробили комплекс технічних засобів для заготівлі та приготування кормів, впровадження яких підвищує рентабельність тваринницької галузі на 25–30%. Для зменшення приведених витрат на заготівлю кормів проводили науково-дослідні роботи в напрямі зменшення вартості техніки, підвищення її функціональності та якості кормів. До комплексу входять самохідний комбайн, виготовлений на вітчизняній елементній базі, підбирач-подрібнювач, косарка-граблі та вдосконалена серійна техніка. Основу кормоприготувальної техніки становить принципово нове сімейство ресурсоощадних дробарок зерна, оригінальні коренерізка та січкарня. Новизна та власність запропонованих технічних рішень захищена патентами України.
На базі серійного “Херсонця-200” ННЦ “ІМЕСГ” розробив експериментальний зразок самохідного кормозбирального комбайна під умовною назвою КЗК-150 “Козак”. Самохідний подрібнювач агрегатується з адаптерами від поширеного в Україні білоруського комбайна КСК-100 та іншими подібними. Під час розробки було проведено такі вдосконалення. Завдяки демонтажу технологічного устаткування, яке задіяне під час збирання качанів кукурудзи, вдалося зменшити масу самохідного подрібнювача до 7,1 т, що істотно менше зарубіжних аналогів. Значне скорочення бази комбайна дало можливість зменшити радіус повороту до 4,5 м, а у разі потреби й розвертатись на місці. Застосування незалежних підвісок адаптерів дає змогу копіювати поверхню поля як уздовж, так і впоперек. Удосконалення привода живильних вальців і застосування патентованого рекатера створили умови для отримання якісного корму, подрібнення якого задовольняє зоотехнічні вимоги, зокрема, 96% стебел розщеплені, а зерна кукурудзи воскової стиглості подрібнені. Перенесення паливно-мастильних баків назад збільшило огляд із кабіни, довантажило задній міст, зменшило довжину трубопроводів на 30 м, поліпшило доступ до подрібнювача комбайна. Експериментальний зразок комбайна успішно пройшов заводські випробування і сягнув продуктивності на збиранні кукурудзи воскової стиглості 70 т/год, що на 27% більше, ніж показники аналогів, завдяки застосованим енергоощадним конструктивно-технологічним рішенням. Кращими виявились й інші показники. Планується на базі цього зразка випускати типоряд комбайнів із потужністю вітчизняних двигунів 147, 186 і 220 кВт, як це роблять провідні зарубіжні фірми “Клаас”, “Кейс” тощо. На сьогодні за замовленнями господарств виготовлено п’ять кормозбиральних комбайнів, якими заготовляються потрібні стеблові корми. ННЦ “ІМЕСГ” може на замовлення переобладнувати “Херсонці-200”, яких в Україні близько 7 тис. і які часто не використовуються за призначенням, на кормозбиральні комбайни безпосередньо в господарствах (як із збереженням кукурудзозбиральної технологічної частини комбайна, так і без неї) за 15 тис. грн; виробляти нові комбайни за 200 тис. грн разом з ВАТ “Херсонські комбайни”; започаткувати спільне з інвестором нове підприємство з випуску таких комбайнів.
Аналіз показників типових технологій свідчить про переваги розробленої ННЦ “ІМЕСГ” заготівлі подрібненого сіна та сінажу підбирачем, створеним на базі поширених прес-підбирачів тюків ППЛ-Ф-1,6 “Киргизстан” та німецької серії С-450.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Інновації механізації заготівлі та приготування кормів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок