Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Машини та обладнання для приготування кормів на тваринницьких фермах

Машини та обладнання для приготування кормів на тваринницьких фермах

Назва:
Машини та обладнання для приготування кормів на тваринницьких фермах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,68 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Машини та обладнання для приготування кормів на тваринницьких фермах


Технологія виробництва продукції тваринництва, умови вирощування тварин і птиці висувають високі вимоги до показників надійності машин та обладнання ферм і комплексів. Втрата роботоздатності цих машин призводить не лише до збитків від проведення технічного обслуговування, ремонту та придбання запасних частин, а й до втрат від зниження продуктивності тварин.
Практика свідчить, що тільки через порушення режиму годівлі та поїння відзначається зниження продуктивності дійних корів приблизно на 15%, а порушення режиму повітрообміну призводить до захворювання тварин і птиці, а також зниження прибавки у вазі худоби на 10–15%. В Україні поступово відроджуються тваринницькі ферми та збільшується поголів’я худоби господарств, на сучасний рівень виходять науково-дослідні інститути, державні племінні підприємства. Проте в тваринницькій галузі почало виникати багато проблем.
Однією з таких важливих проблем є підтримання фермських машин та обладнання постійно в роботоздатному стані. Вирішальну роль у цьому відіграє ремонтна служба господарств, ремонтні та сервісні підприємства різних рівнів АПК України.
Щодо технічного обслуговування, то для машин і обладнання тваринницьких ферм передбачено диференційований підхід під час встановлення періодичності проведення та трудомісткості робіт із ТО для різних видів машин.
Найперспективнішим для машинно-тракторного парку фермських господарств уважають агрегатно-вузловий метод ремонту, який передбачає заміну нероботоздатних агрегатів і складальних одиниць на нові або відремонтовані з обмінного фонду.
Велика різноманітність кормоприготувальних машин вказує на потребу у конкретному представленні кожного виду цих машин і водночас можливостей застосування типових, уніфікованих технологій їх ремонту.
Однією з умов надійного впровдовж року використання техніки та підтримання її у роботоздатному стані є потреба у дотриманні вимог технології ремонту й технічного обслуговування, забезпечення вчасного та кваліфікованого їх проведення. Так, для кормоприготувальних машин проводять щоденне технічне обслуговування, технічне обслуговування №1, технічне обслуговування №2 (для змішувачів та запарників кормів) і технічне обслуговування під час зберігання. Періодичність проведення ТО-1 — один раз на місяць (120 годин), ТО-2 — двічі на рік (720 годин).
Дробарки
Основним обладнанням для подрібнення зернових кормів є універсальні та спеціальні дробарки (КДУ-2,0; ДБ-5). Технічне обслуговування, усунення відмов і відновлення роботоздатності дробарок різних конструкцій, які нині на озброєнні господарств та агропідприємств, розглянемо в такій послідовності.
Під час проведення щоденного технічного обслуговування (ЩТО) перевіряють технічний стан кріплення робочих органів, запобіжних пристроїв, механізмів завантаження та вивантаження, проводів заземлення.
ТО-1 проводять на робочому місці використання кормоприготувальної машини, застосовуючи пересувні засоби діагностування, обслуговування та ремонту. Під час технічного обслуговування №1 виконують операції ЩТО, а також: огляд різьбових з’єднань; мащення вузлів тертя машини згідно зі схемою; загострюють різальні кромки ножів, переставляють або заміняють молотки; регулюють натяг у втулково-роликових ланцюгів і клинових пасів; здійснюють оцінку стану решіт і дек; оцінюють технічний стан деталей завантажувальних і вивантажувальних механізмів.
У процесі експлуатації дробарок інтенсивно спрацьовуються: ротор із молотками, підшипники, сита і деки, шнеки. Для ремонту та заміни окремих частин дробарку розбирають. Досвід експлуатації дробарок свідчить, що найбільше нарікань буває на подрібнювальний ротор із молотками, які спрацьовуються швидше, ніж інші деталі. В разі спрацювання грані молотків до осі, їх повертають на 180°. Цю операцію можна повторити тричі, використовуючи всі чотири грані молотка, не порушуючи зрівноваженості ротора. Особливу увагу слід звернути на цю його властивість.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Машини та обладнання для приготування кормів на тваринницьких фермах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок