Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Сховища для зерна

Сховища для зерна

Назва:
Сховища для зерна
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,16 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Сховища для зерна


Нині в господарствах різної форми власності, особливо в колишніх колгоспах і хлібоприймальних пунктах, зерно зберігають у підлогових складах. Нові сховища зерна, зазвичай, будуються з використанням металевих легкозбірних сховищ. В Україні виробництво металевих циліндричних сховищ для зерна освоїли фірми “Лорд”(Миколаїв) і ВАТ “Карлівський машинобудівний завод”.
Підприємство “Проект Контакт Сервіс”(Миколаїв) розробило 20 типорозмірів циліндричних металевих сховищ для зерна з конічним і плоским дном. Згадане підприємство проектує та будує сховища зерна і здає їх “під ключ”. Місткість сховища з конічним дном — до 1400 т, з плоским дном — до 8100 т. Виробництво сховищ для зерна, розроблених на підприємстві “Проект Контакт Сервіс” освоїли фірми “Лорд”(Миколаїв) і ВАТ “Карлівський машинобудівний завод”.
Торговельно-промислова компанія “Лорд”реалізує в Україні вітчизняні силоси СМВУ. На бажання замовника силоси обладнують системами активного вентилювання та пошарового контролю температури зерна, що зберігається. Системами активного вентилювання забезпечують витрату повітря не менше 7 м3/год на 1 т місткості силосу.
Це дає змогу застосовувати універсальні технології з “м’яким”повільним досушуванням або охолодженням зерна. Силоси СМВУ з конусним днищем забезпечують повне вивантаження зерна силосу самопливом і потребують мінімальних затрат часу на ручне доочищення силосу. Силоси СМВУ виробляють трьох типорозмірів:
- силоси місткістю 7–60 т з кутом нахилу 60° (для зберігання зернових культур і комбікорму);
- силоси місткістю 25–105 т і кутом нахилу 45° (для зберігання комбікорму);
- силоси місткістю 90–1400 т з кутом нахилу конусного днища 45° (для зберігання продовольчого і фуражного зерна). Місткість циліндричних сховищ з плоским днищем від 70 до 3000 т.
Циліндричні сховища, які виробляє ВАТ “Карлівський машинобудівний завод”, мають діаметр 3,6–16,5 м; висоту — 6,7–30,6 м; місткість — 34–5786 м3.
Підлогові сховища зерна виробляє в Україні “ЮК-Постачання”(Обухів Київської обл.). Їх виготовляють з металевого каркаса, дах якого виробляють із профнастилу із оцинкованої сталі та поліестеру, а стіни облаштовують панелями-сандвічами. Приміщення модульного типу заввишки до 6 м і прольотом до 18 м. Фірма “ЮК-Постачання”проектує, виготовляє, здійснює поставку, монтаж і здачу “під ключ” зерносховища.
За рубежем циліндричні металеві легкозбірні сховища вертикального типу виготовляють фірми Araj, BIN (Польща), Prive (Франція), Rielа (Німеччина), Kongskilde (Данія), The GSI Group (Англія), Mepu (Фінляндія), Mfs/York/stormor (США) тощо.
Широкий асортимент циліндричних металевих сховищ пропонує, зокрема, фірма Araj (Польща). Силоси для зерна фірми Araj призначені для зберігання сухого зерна пшениці, ячменю, кукурудзи, ріпаку, бобових та інших культур. Згідно з даними фірми, спеціальна конструкція днища та ефективна система вентиляції забезпечують можливість рівномірного провітрювання зернового матеріалу.
Фірма Araj пропонує понад 100 моделей сховищ різних габаритів місткістю від 110 до 7430 т.
Для виробництва силосів використовують плоскі сталеві листи з високоякісним гальванічним покриттям. Завдяки цьому на плоских стінках не затримуються бруд і залишки зерна. Силоси обладнані системою датчиків температури, які несуть реальну інформацію про стан зерна, що зберігається в силосі.
Для забезпечення вентиляції сховища фірми Araj обладнані перфорованим дном, системою підлогових повітряних каналів, вентиляторами та системою дахових провітрювачів. Вивантаження силосів здійснюється підібраними конвеєрами. Для повного вивантаження бункерів під дном сховища розташовані шнеки.
Відомі в світі круглі сховища з оцинкованої сталі фірми Riela (Німеччина). Місткість сховищ — від 3 до 5000 т. Сховища обладнані оцинкованими драбинами та помостами, вентиляційною та охолоджувальною технікою. Для завантаження використано норії, для вивантаження — очисні шнеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Сховища для зерна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок