Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Діагностування гідравлічних приводів зернозбиральних комбайнів під час підготовки до жнив і в процесі збирання врожаю

Діагностування гідравлічних приводів зернозбиральних комбайнів під час підготовки до жнив і в процесі збирання врожаю

Назва:
Діагностування гідравлічних приводів зернозбиральних комбайнів під час підготовки до жнив і в процесі збирання врожаю
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,38 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Діагностування гідравлічних приводів зернозбиральних комбайнів під час підготовки до жнив і в процесі збирання врожаю


Після тривалого зберігання комбайнів слід провести роботи з технічного обслуговування елементів гідроприводів. Розконсервовують деталі гідроагрегатів (штоки, плунжери, золотники, трубопроводи та рукави високого тиску). Перевіряють кріплення гідроагрегатів і трубопроводів. Місця кріплення трубопроводів мають бути ізольованими еластичними прокладками. Металеві трубопроводи не повинні бути деформованими. Рукави високого тиску закріплюють так, щоб запобігати зусиллю від скручування, а радіус згинання їх має бути не менше восьми зовнішніх діаметрів рукава. Очищують фільтри і, в разі потреби, замінюють фільтрувальні елементи. Заправляють баки потрібною кількістю якісної робочої рідини (оливи) тієї марки, що відповідає вимогам інструкції з експлуатації комбайна. Заправку проводять за допомогою спеціальних пристроїв через відповідні клапани та гідролінії. Змащують підшипники механізму приводу насосів.
Запускають двигун і встановлюють середні оберти колінчастого вала (відповідають 60–70% номінального значення частоти обертання колінчастого вала двигуна). Прогрівають робочу рідину до температури 45...55°С. Перевіряють функціонування всіх гідрофікованих механізмів. Для цього виконують 5–6 увімкнень у робочі положення за допомогою органів керування відповідних механізмів основного гідравлічного приводу, спостерігаючи за виконанням ними відповідних технологічних операцій. За допомогою кермового колеса виконують 5–6 повних поворотів керованих коліс з одного крайнього положення в інше. Щоб перевірити функціонування гідравлічного приводу ходової системи (за увімкненої першої передачі коробки діапазонів швидкостей), важіль керування подачею аксіально-поршневого насоса на короткий термін встановлюють у положення, що відповідає рухові комбайна “Вперед” і “Назад”. Функціонування механізмів має відповідати таким вимогам: переміщення поршнів і плунжерів гідроциліндрів має відбуватися повільно; для механізмів, які мають привод від спарених гідроциліндрів, має бути забезпечено синхронність переміщення; люфт кермового колеса має не перевищувати 25°; зусилля для обертання кермового колеса має не перевищувати 5 кгс; керовані колеса мають повертатися плавно, без ривків; зміна швидкості та напрямку руху комбайна має відбуватися плавно; за нейтрального положення важеля керування подачею аксіально-поршневого насоса комбайн не повинен рухатися. Перевіривши функціонування гідрофікованих механізмів, зупиняють двигун і проводять зовнішній огляд елементів гідроприводів, усувають виявлені дефекти: підтікання робочої рідини в спряженнях деталей не допускається, усуваються перевіркою кріплення деталей і заміною ущільнення; за появи піни у баках слід перевірити герметичність з’єднань усмоктувальних магістралей; підвищення вакууму понад 0,245 кгс/см2 в усмоктувальній магістралі гідравлічного приводу ходової системи свідчить про забрудненість фільтрувальних елементів, які слід очистити або замінити; для з’ясування причин, що призвели до порушень у функціонуванні гідрофікованих механізмів, проводять технічне діагностування задля встановлення технічного стану гідравлічних приводів у цілому і їх складових гідроагрегатів.
Загальний технічний стан основного гідравлічного приводу характеризується тривалістю піднімання жниварки з нижнього крайнього у верхнє крайнє положення. Для цього запускають двигун і прогрівають робочу рідину до температури 45...55°С (за такої температури виконують усі дальші операції діагностування). Опускають жниварку в крайнє нижнє положення і встановлюють для двигуна номінальну частоту обертання колінчастого вала. Золотник розподільника, за допомогою якого відбувається подача робочої рідини в порожнини гідроциліндрів піднімання жниварки, вмикають у робоче положення “Підйом” і вимірюють час піднімання жниварки з нижнього крайнього у верхнє крайнє положення. Тривалість піднімання жниварки має не перевищувати 4 с.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Діагностування гідравлічних приводів зернозбиральних комбайнів під час підготовки до жнив і в процесі збирання врожаю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок