Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Винайдення скла

Винайдення скла

Назва:
Винайдення скла
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,28 KB
Завантажень:
443
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Винайдення скла
Де і коли було винайдено скло достовірно невідомо. У Давньому Єгипті із скла виготовляли посуд. Так, найраніша річ, що дійшла до наших часів- чаша Тутмоса III ст., яка була виготовлена із скла бірюзового кольору.
У I тис. до н.е. скляні вироби починають поширюватися і в інших країнах, в першу чергу на Близькому Сході. Тут створюють невеликі скляні судини, що формою нагадують керамічний посуд. На передодні настання нової ери в Сирії була винайдена склодувна трубка, яка і поклала початок для масового виготовлення скла на століття.
Європа також зберегла традиції виготовлення скла. Головним центром скловиробів на європейському континенті стає Венеція. У XIII ст. венеціанське скло вже широко експортується в інші країни. Потрібно сказати, що Венеція – один з перших творців шибки. У XIV-XV ст. у Венеції починає застосовуватися забарвлення скла золотом, кобальтом і міддю, що тоді було ознакою венеціанського благородства. Хімічні процеси виготовлення і декорування скла у Венеції вважалися державною таємницею і трималися в строгому секреті.Опісля декілька століть в Германії у виробництві художнього скла починають використовувати техніку різьблення, яке починає широко використовуватися. В період класицизму цей матеріал досяг високого рівня.
У XIX ст. Богемські майстри стали розвивати виробництво накладного і кольорового скла, що залишило великий відбиток в історії виготовлення скловиробів.
Розвиваючись і удосконалюючись, технологія виробництва скла відкриває все нові властивості цього прекрасного матеріалу. Дивний матеріал – стекло. Дивний він і в інших художніх виробах, потрібно лише знати до нього підхід, уміти вгадувати його чарівні можливості, які, звичайно ж, нам відкриті ще далеко не повністю. Так, одним з нових напрямів в області скловиробів у наш час виступають скляні конструкції, які за короткий час знайшли популярність майже по всьому світу.
Компанія «Аспект-плюс» - одна з передових компаній, яка займається розробкою і виготовленням скляних конструкцій, тобто це і скляні перегородки, і скляні міжкімнатні двері, скляні рівні підлоги, а також безліч інших, які зацікавлять Вас проектів і робіт, які Ви зможете ознайомитися на нашому сайті. Що ж таке «скляні перегородки»? Наші конструктори і дизайнери на прикладі ширми, розробили легені функціональні, міцні, що саме головне скляні перегородки. Вони настільки зручні, що їх можна ставити як в офіси, так і вдома. Необхідно звернути увагу, що це не просто скло, а ще і витвір мистецтва. Адже наші фахівці можуть нанести на перегородку будь-який малюнок, що цікавить Вас. Хоча слово «перегородка» асоціюється з чимось крихким і проніцаємим- не варто піддаватися цій ілюзії. Сучасні технології виробництва забезпечують високу стійкість таких конструкцій до силових навантажень, завдяки чому вони здатні витримати навіть любителів «підпирати стіни»
Ніщо так не поєднується з вікнами, як скляні перегородки. І, якщо Вам здається, що в цьому є щось буденне і незатишне, то Ви ще не досить багато знаєте про те, що одній.
Хочемо звернути Вашу увагу на скляні конструкції для офісу, а точніше скляні перегородки. На початку 90-х зароджувалися поняття «Офісний інтер'єр». Сучасний і стильний офіс- це обличчя фірми, перша ознака того, що в компанії відносяться з повагою не лише до клієнтів і партнерів, але і до своїх співробітників. Інтер'єр допоможе визначити статус компанії, стабільність і бажання досягати успіху на ринку.
Сьогодні в моді відвертість, прозорість і легкість конструкцій. яка досягається використанням скляних офісних перегородок.
Скло, використовуване в системах перегородок саме різне: прозоре, матове і тоноване, дзеркальне, з малюнком і так далі. Всі системи перегородок виконані за побажанням замовника. Сучасному власникові фірми, що розвивається, із зростаючим штатом не обов'язково постійно міняти офіс, тому він може максимально ушляхетнити свій офіс не лише для себе,но і для своїх співробітників. Адже ці конструкції візуально розділяють простір, залишаючи можливість ефективної взаємодії співробітників, але в той же час створюють індивідуальну робітничу зону- майже окремий кабінет, тому вони незамінні, якщо необхідно створити затишну, але в той же час максимальний робочу обстановку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Винайдення скла

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок