Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Трикотажні вироби

Трикотажні вироби

Назва:
Трикотажні вироби
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,66 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Трикотажні вироби
Трикотажні білизняні вироби - вироби, які надягають безпосе-редньо на тіло, призначені для створення гігієнічних умов і теплового комфорту тіла, захищають шкірний покрив від контакту з верхнім та легким одягом. Трикотажна білизна за останні роки поступово ви-тісняє швейну і займає в загальному виробництві білизни питому вагу - до 75-80%:.
За призначенням білизняні трикотажні вироби поділяються на побутові н спортивні. До побутових виробів належать: фуфайки, каль-сони, труси, майки, гарнітури, комбінації, спідні сорочки, спідниці, віяні сорочки, піжами спальні, панталони, сорочки чоловічі та хлоп-чачі верхні.
До основних видів білизни для немовлят і дітей, ясельного та дошкільного віку відносять: кофтинки, сорочки, конверти, чепчики, пінетки, повзунки, пісочниці, комбінезони.
Фуфайка - чоловічий та хлопчачий плечовий одяг, який вкри-ває тулуб і частково (або повністю) стегна. Одягають безпосередньо на тіло. Складається із стану і рукавів. Стан може бути з круглим ви-різом горловини, обшитою бейкою або підігнутого, з розрізом спереду До середини стану і застібкою на три ґудзики, з довгими або корот-кими рукавами. Різновидом фуфайки є футболка.
Майка - трикотажний плечовий одяг з проймами без рукавів * застібки, яким вкривають тулуб і частково стегна. Майки бувають з однаковою або різною глибиною вирізу горловини спереду і на спині, виготовляють для чоловіків та хлопчиків.
Кальсони - чоловічий або хлопчачий білизняний виріб, яким тривають нижню частину тулуба й ноги, кожну окремо. Можуть бути довгими, укороченими до колін і кальсони-труси. Низ закінчується ластиком, у кроковий шов торса вшивають ластовицю, край верху під-бивається в підгін з прокладанням еластичної тасьми або на поясі з данини. Виготовляють з гладких або ворсових трикотажних полотен
Розпашонка - натільна білизна для немовлят довільної форми розрізом спереду донизу, з рукавами, коміром або без нього, яку надівають безпосередньо на тіло.
Сорочечка - натільна білизна, за кроєм подібна до розпашонки, але з розрізом у верхній частині спереду або зі спинки.
Кофтинка - одяг для немовлят, дітей ясельної та дошкільної груп із рукавами, розрізом згори донизу, із застібкою спереду, відкладним коміром або без нього, надягається на натільну білизну.
Повзунки - натільна білизна для дітей ясельного віку та не-мовлят у вигляді довгих штанців або напівкомбінезона, що вкривають ступні ніг.
Пісочниці - труси з нагрудником і бретелями, часто з кишенею на нагруднику.
Конверти для немовлят - виріб, що має форму конверта із застібкою або зав'язками спереду, для сну та прогулянки, з рукавами, каптуром або без них.
Чепчики - головний убір, складається з двох-трьох зшитих де-талей, шви розташовуються із зовні, щільно облягає голову, із зав'яз-ками під підборіддям.
Пелюшки, простиральце, підгузник - вироби із м'яких трико-тажних полотен, прямокутної форми, з обробленими краями. Вико-ристовуються для загортання немовлят і для захисту пелюшок від за-бруднення.
Спортивна білизна складається з майки, фуфайки, трусів, ку-пальних костюмів.
Майки - трикотажні вироби без рукавів, з глибоким вирізом горловини і пройм.
Фуфайки спортивні - одяг, який носять, як і сорочки, заправ-леними у штани або на випуск. Виготовляють із осново в’язаних фланельних і Малорозтяжних полотен, з довгими або короткими рукавами, з емблемами, кишенями або без них.
Труси спортивні складаються із двох частин, з'єднаних еластичною стрічкою. їх виготовляють для плавців, велосипедистів, гравців у водне поло ,тощо.     
Купальні костюми - комплект жіночого одягу, призначений для купання та демонстрації жіночих принад. Можуть бути суцільні (однопредметні) або складатися з бюзгальтера та трусів. Для чоловіків – плавки
Комбінація - плечовий жіночий одяг, який вдягають безпосередньо на тіло, має великі глибокі вирізи горловини і пройми. на плічках, із різної складності оздоблення мережив з полотном, напівприлеглим або вільного силуету зробленого з шовкових ниток.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Трикотажні вироби

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок