Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Батарея сонячна модульна

Батарея сонячна модульна

Назва:
Батарея сонячна модульна
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,97 KB
Завантажень:
316
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
БАТАРЕЯ СОНЯЧНА МОДУЛЬНА
Сучасне, високоефективне, екологічно чисте джерело живлення для радіоапаратури. Використовуючи сонячні батареї, Ви зробите свій внесок у вирішення проблем енергозбереження і збереження природи.
Основні технічні дані
Напруга, В - 9
Струм, мА - 110
Електрична потужність батареї при енергетичній освітленості 800 Вт/м2, Вт - 1,0
Строк експлуатації, років - 15
Габаритні розміри, мм - 135х115х15
Маса, кг - 0,2
Батарея сонячна модульна призначена для безпосереднього перетворення сонячної енергії в електричну і служить для електроживлення радіоапаратури.
Дуже малі експлуатаційні витрати, характерні для сонячних батарей, приводять до того, що вартість вироблюваної ними електричної енергії нижче, ніж одержувана від інших автономних джерел живлення.
Заміняє хімічні джерела струму, акумулятори. Екологічно чисте джерело енергії.
Сонячні батареї мають тривалий термін служби, працюють у великому інтервалі температур.
Конструкція - пластмасовий корпус, фотоперетворювачі на основі монокристаллического кремнію. Може застосовуватися індивідуально, а також у складі модуля підвищеної потужності.
Строк окупності сонячної батареї - 2 місяці.
Що таке фотовольтаїка (PV)?
Фотовольтаїка (PV) - твердотільні напівпровідникові прилади, що перетворюють світло безпосередньо в електрику. Вони звичайно зроблені з легованого кремнію. Технологія виробництва фотоперетворювачів ідентична технології виробництва транзисторів, тиристорів, діодів і інтегральних мікросхем.
Як це працює?
Кремнієвий фотоелектричний перетворювач складається із шарів з різним типом провідності - електронним і дірковим. Типова структура монокристалічного фотоперетворювача складається із шару кремнію, легованого бором, щоб створити дірковий тип провідності (p-тип) і шару кремнію, легованого фосфором, щоб створити електронний тип провідності (n-тип). Поверхня розділу між цими двома шарами містить електричне поле і називається электронно-дірковим переходом. Сонячне світло складається з часток, що називаються фотонами. Коли світло падає на сонячний елемент, деякі з фотонів поглинаються в області электронно-діркового переходу, генеруючи пари електрон-дірка в кремнієвому кристалі. Якщо фотони мають досить енергії, електрони і дірки будуть переборювати електричне поле в переході і вільно рухатися крізь кремній і в зовнішній електричний ланцюг. Оскільки вони проходять через зовнішній електричний ланцюг, вони віддають свою енергію як корисну роботу (обертаючи двигуни, освітлюючи лампи, і т.д.) і повертаються до сонячного елемента. Фотоелектричний процес цілком твердотільний і автономний. Відсутні частини, що переміщаються, і ніякі матеріали в процесі їх роботи не використовуються.
Чи дійсно PV важко використовувати?
Ні. Хоча при створенні PV модулів використовують новітню техніку, вони дуже прості у використанні. PV модулі - низьковольтні пристрої. Установлені PV модулі взагалі не вимагають ніякого обслуговування на відміну від традиційних генераторів.
Невелике очищення – от що іноді потрібно. Системи містять батареї для збереження електричної енергії, що можуть вимагати деякого обслуговування, подібне до батарей в автомобілі.
Як модулі випробовуються?
PV модулі випробовуються в умовах стандартизованого іспиту (STC). Ці умови включають: температура PV елементів (25 C чи 77 F.), інтенсивність випромінювання (1кВт/м2), і спектральний розподіл світла М1,5 (маса повітря).
Як визначити розміри сонячної системи, що необхідні?
Розмір системи буде диктуватися кількістю щодня споживаної енергії. Ефективний аналіз понизить вартість системи.
Чи можуть використовуватись 240 В прилади?
Так. При встановлені інвертора у системі електрика може бути перетворена в 240 В змінної напруги. Сонячне випромінювання непостійне і тому можливо використовувати інвертор для одержання стабільної змінної напруги, якщо буде потрібно.
Яке обслуговування буде вимагатися?
Тільки мала кількість. Сучасні сонячні системи можуть постачати велику кількість інформації, щоб допомогти Вам і можуть автоматично виконувати деякі функції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Батарея сонячна модульна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок