Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Виробнича перевірка кормозбиральних комбайнів

Виробнича перевірка кормозбиральних комбайнів

Назва:
Виробнича перевірка кормозбиральних комбайнів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,44 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Виробнича перевірка кормозбиральних комбайнів


Кормозбиральні комбайни є технічною базою заготівлі належної кількості якісних стеблових кормів в Україні. Для заготівлі планових обсягів сіна, сінажу та силосу наразі потрібно комбайнів більше, ніж є наявних, з яких, до того ж, більшість відпрацювали затверджені амортизаційні терміни.
Задля визначення реальних напрямів поліпшення стану із заготівлею стеблових кормів спеціалісти Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” (ННЦ “ІМЕСГ”) провели в 2003 році виробничу перевірку поширених в Україні кормозбиральних комбайнів на заготівлі кукурудзяного силосу, який становить основу раціону великої рогатої худоби у стійловий період утримання. Дослідження проводили у ВАТ “Западинське” Васильківського району Київської області протягом 16 днів у період із 25 серпня по 11 вересня. Кукурудза — силосної селекції, висіяна з міжряддями 45 см, заввишки 3 м, загальна площа посіву — 300 га, біологічна врожайність — у межах 300–400 ц/га, забур’яненість не перевищувала 20%, вологість маси — 75–82%. Господарство утримує тисячу голів ВРХ, з яких 300 — корови. Річні надої сягають 5 тис. л на корову. Господарство належить до кращих у районі. Працівники регулярно отримують зарплату і тримаються за робочі місця. На заготівлі силосу господарство використало п’ять кормозбиральних комбайнів: причіпні — експериментальний КСС-2,6 з доподрібнювальним обладнанням (рекатером) конструкції ННЦ “ІМЕСГ”, серійні — КСС-2,6 і КПИ-2,4 вітчизняного виробництва, самохідні — білоруський КСК-100А та німецький Є-281. Технологічним транспортом слугували російські автомобілі марок ГАЗ і ЗИЛ із відпрацьованим амортизаційним терміном.
У результаті виробничої перевірки отримано показники роботи кормозбиральних комбайнів у реальних умовах (табл. 1). Найвищий наробіток — 2204 т — досягнуто експериментальним причіпним комбайном КСС-2,6 із доподрібнювальним обладнанням. За ним порядком зменшення наробітку йдуть КСК-100А, КПИ-2,4, Є-281 і КСС-2,6. Звертає увагу на себе задовільна робота КПИ-2,4 навіть за високої врожайності кукурудзи. Найменше заготовлено маси серійним КСС-2,6, який вийшов у поле пізніше, а наприкінці заготівлі не використовувався через обмаль транспорту та низьку якість подрібнення. Високий наробіток КСС-2,6 із рекатером пояснюється високою продуктивністю, яка сягала 50 т/год, швидким і підвищеним завантаженням транспорту, в чому зацікавлені водії.
Середня довжина часток становила 41–68 мм і є завищеною через те, що на комбайнах змушені встановлювати максимальну подачу маси живильником у подрібнювач, оскільки за зменшеної подачі живильник забивався, через що різко зменшувалася технологічна надійність і продуктивність комбайнів.
Товщина часток найменшою виявилась у КСС-2,6 із рекатером, яким стебла кукурудзи інтенсивно розщеплюються. Отримана маса нагадує сінажну, яка із задоволенням і практично повністю поїдається худобою (як свіжоскошеною, так і засилосованою). Більше такої маси вміщується і в транспорті. Найгіршим цей показник зафіксовано в серійного КСС-2,6.
Зоотехнічні вимоги до силосної маси за кількістю дробленого зерна, яка має сягати 96%, у жодного із серійних комбайнів не виконуються. Практично цей показник досягнуто в експериментальному комбайні КСС-2,6 із рекатером.
Аналогічні результати отримано й за показником розщеплення стебел кукурудзи. Низька якість подрібнення, вочевидь, спричинитьнизьку засвоюваність тваринами та значні втрати корму у вигляді “з’їдів”. Це збільшить трудомісткість прибирання годівниць і навантаження на транспортери для прибирання гною. З огляду на високу ефективність доподрібнювального пристрою, застосованого на КСС-2,6, керівництво господарства планує в наступному сезоні встановити аналогічне обладнання і на решті комбайнів. Тим паче, що простота, надійність і ремонтопридатність розробленого в ННЦ “ІМЕСГ” обладнання дає змогу швидко його виготовити і встановити на комбайн без зміни серійних деталей протягом одного робочого дня в умовах господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Виробнича перевірка кормозбиральних комбайнів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок