Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Новинки сільгосптехніки на виставці SIMA 2007

Новинки сільгосптехніки на виставці SIMA 2007

Назва:
Новинки сільгосптехніки на виставці SIMA 2007
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,06 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Новинки сільгосптехніки на виставці SIMA 2007


У період із 4 по 8 березня 2007 р. в Парижі відбулась одна з найбільших у світі виставок техніки для рослинництва й тваринництва — SIMA’2007, на якій 1250 фірм, у тому числі кожна другаз-за кордону, експонували техніку для селян.
Активну участь у виставці взяв Французький союз виробників тракторів і сільськогосподарських машин SYGМA, який є партнером і засновником виставки SIMA. Разом зі своїми членами він здійснював управління виставкою і зробив усе для того, щоб виправдати очікування експонентів і відвідувачів.
Аналіз експонатів виставки свідчить: новітня сільгосптехніка розвивається в напрямі створення продуктивних моделей із високою технологічною цінністю, які відповідають вимогам захисту навколишнього середовища, комфорту й безпечної роботи.
Кращі експонати виставки відзначено трьома золотими і дев’ятьма срібними медалями.
Золотих медалей виставки удостоїлися: автоматична система управління трактора John Deere 8030 фірми John Deere (США); автоматизована система управління роботою розкидача мінеральних добрив через GPS фірми Sulky Burel (Франція) і система обв’язування паків штучним обв’язувальним матеріалом прес-підбирача Quadrant 3400 фірми Claas (Німеччина).
Трактор John Deere 8030 з автоматикою керування й системою менеджменту на розворотних смугах ITEC-Pro-System фірми John Deere (США).
Cистема ITEC-Pro-System є наріжним каменем автоматизації функцій, які повторюються. Є комбінація з автоматики керування й системи менеджементу на розворотних смугах. Одночасно з одержанням виграшу в продуктивності й часі (виражається просто в цифрах)
Система оптимізації внесення гранульованих мінеральних добрив з використанням системи GPS фірми Sulky Burel (Франція) користувач концентрується на оптимальному використанні свого трактора, в тому числі на тонкому юстиціюванні знарядь і спостереженні за ділянками.
Автоматика керування забезпечує утримання агрегату на колії. З огляду на це відпадають рутинні роботи з маркування напрямку руху агрегату. Тракторист не відчуває втоми й може концентруватися на оптимальному використанні трактора.
Поворотні маневри в кінці загінки можна робити просто й швидко. Коли доводиться працювати, міняючи проходи, обмежується ущільнення грунту й економиться робочий час.
Цей пристрій уможливлює ефективну й продуктивну організацію роботи на полі як високоточну. На противагу ручному управлінню забезпечуватиметься висока точність роботи за великої робочої швидкості й складних умов праці. Висока комплектність знарядь і їхніх комбінованих навісок як фронтальних, так і задніх знарядь збільшує кількість робочих ходів у кінці попередньої загінки та на початку дальшої. Упродовж короткого часу водій має так само під час повороту зайти в загінку. Він установлює робочу швидкість, запускає в дію передні й задні знаряддя й використовує різні гідравлічні рульові деталі, а також ВВП і диференціальне блокування. По закінченні робочого ходу відбуваються функціональні зміни в обертальному режимі роботи, й агрегат переходить в нову загінку.
Система ITEC-Pro об’єднує переваги автоматики управління і менеджемент розворотних смуг.
Загальні особливі характеристики обох систем:
- створення добрих умов на розворотній смузі завдяки істотному полегшенню в роботі;
- додаткова продуктивність, бо економиться час завдяки використанню автоматики управління й економному та автоматичному ходу на розворотній смузі.
Система обв’язування паків синтетичним обв’язувальним матеріалом прес-підбирача Quadrant 3400 фірми Claas (Німеччина).
Завдяки інноваційному технічному зав’язуванню вузла нового преса для формування прямокутних паків Quadrant 3400 можна реалізувати надійні з’єднання. Це істотне поліпшення щодо величини пака (від 35 до 50 т соломи за год).
Для інформації. Під час роботи традиційного преса голка вводиться в пресувальний канал через паз у поршні. Якщо голка буде в горизонтальному положенні, шпагат розриватиметься.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Новинки сільгосптехніки на виставці SIMA 2007

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок