Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Нові вітчизняні машини для збирання цукрових буряків

Нові вітчизняні машини для збирання цукрових буряків

Назва:
Нові вітчизняні машини для збирання цукрових буряків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,89 KB
Завантажень:
90
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Нові вітчизняні машини для збирання цукрових буряків


Наведено показники продуктивності та ефективності використання нових вітчизняних машин для збирання цукрових буряків
Сільське господарство України було й залишається пріоритетною галуззю економіки, що зумовлено потребою гарантування забезпечення продовольчої безпеки держави та нарощування її експортного потенціалу на світовому ринку продовольства.
На даному етапі сільськогосподарського виробництва слід докорінно переглянути агротехніку та всі машинні технології на їхню відповідність проблемі ресурсозбереження. Вкрай важливо виробити та реалізувати стратегію відтворення машинно-тракторного парку (МТП) аграрних підприємств і його використання. Ми маємо відтворити МТП не просто новими машинами з попередніми технічними характеристиками, а відновити його машинами високого технічного рівня, які забезпечать істотне підвищення продуктивності праці, економію ресурсів, створять оптимальні умови для формування високої продуктивності рослин і тварин.
Дальший розвиток індустріалізації і комплексної механізації сільськогосподарського виробництва має відбуватися на основі розвитку сільськогосподарського машинобудування, його слід переорієнтувати на випуск усього набору машин для комплексної механізації виробничих процесів. Максимальне використання досягнень науково-технічного прогресу, досвіду підприємств сільськогосподарського машинобудування зарубіжних країн, умов сільськогосподарського виробництва має бути спрямоване на випуск нового покоління високопродуктивних, нематеріаломістких, насичених автоматикою, гідравлікою і пневматикою машин, здатних забезпечити комплексну механізацію та автоматизацію всіх виробничих процесів.
Погодно-кліматичні умови практично всіх бурякосійних європейських країн такі, що на збирання буряків завжди відводиться мало часу. Доволі короткі через дощ приморозки (а то й сніги) й пізніші терміни збирання коренеплодів зумовлені прагненням досягнути по-тенційної врожайності культури, стиглості, цукристості, а також завантаження перероблювальних потужностей на цукрових заводах. Ці чинники в сукупності зі зростаючою концентрацією європейської цукрової промисловості породжують потребу в застосуванні для заготівлі буряків найбільш ресурсоефективних збиральних і вантажних засобів.
Грунтово-кліматичні умови України сприяли тому, що вона завжди посідала провідне місце в світі з вирощування цукрових буряків і входила до чільної шістки світових експортерів цукру. Ця позиція утримувалася до 90-х років минулого століття, тоді в Україні виробляли понад 40 млн т цукросировини. У період кризи виробництво цукрових буряків в Україні зменшилося майже вдвічі, проте ця галузь (разом із зерновою) залишається провідною в нашій країні й має велику перспективу. Важливим чинником збільшення обсягів і рентабельності виробництва є підвищення рівня механізації виробництва сировини, особливо збирання врожаю цукрових буряків.
Найпоширенішою технологією збирання цукрових буряків у Західній Європі є комбайнова. Зарубіжні фірми виготовляють різні типи причіпних, монтованих і самохідних бурякозбиральних комбайнів. Проте, зважаючи на їхню високу вартість, вони не доступні для переважної більшості українських господарств. Враховуючи потребу в заміні технічно застарілих бурякозбиральних машин, що працюють на бурякових ланах України, та світові тенденції розвитку бурякозбиральної техніки, вітчизняні виробники почали виготовляти техніку, яка втричі-вп’ятеро дешевша за зарубіжні аналоги. А саме: ВАТ “Тернопільський комбайновий завод” пропонує самохідний бурякозбиральний комбайн КС-6Б-10 “Тернопіль” і причіпний бурякозбиральний комбайн КБ-2, ТОВ “Дніпропетровський комбайновий завод” випустив бурякозбиральний комбайн РКМ-6-07 “Кристал”.
Самохідний бурякозбиральний комбайн КС-6Б-10 “Тернопіль” виконує такі технологічні операції: зрізання гички, дообрізування залишків гички з головок коренеплодів, викопування коренеплодів, очищення їх від грунту та рослинних решток і накопичення в бункері з дальшим вивантажуванням у польові кагати або в кузов транспортних засобів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Нові вітчизняні машини для збирання цукрових буряків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок