Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Сільськогосподарська техніка на виставці Агро 2004

Сільськогосподарська техніка на виставці Агро 2004

Назва:
Сільськогосподарська техніка на виставці Агро 2004
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,32 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Сільськогосподарська техніка на виставці Агро 2004


Міжнародна виставка “Агро’2004” була найбільшою виставкою сільгосптехніки з-поміж тих, що проходили останніми роками в Україні. У ній взяли участь понад 3000 фірм, 1000 з них — іноземні.
Трактори. На виставці широко експонувалися трактори. Серед них слід відзначити широкий типорозмірний ряд тракторів ВАТ ХТЗ; трактори МТЗ-80/82, зібрані на заводі “Ленінська кузня”, типорозмірний ряд тракторів ПМЗ Південного машинобудівного заводу, трактор ТТЗ-60 ВАТ “Борекс”, потужний колісний трактор фірми “Агро-Союз” тощо.
Найцікавішою новинкою серед тракторів був потужний колісний трактор Versatile, зібраний із канадських комплектуючих на заводі фірми “Агро-Союз” у Дніпропетровську. Потужність трактора становить від 290 до 425 к.с., він спирається на здвоєні колеса однакового діаметра, що забезпечує мінімальний тиск на грунт і максимальну тягову силу.
Велику зацікавленість відвідувачів виставки викликали трактори МТЗ, зібрані на заводі “Ленінська кузня”. На заводі на сьогодні зібрано близько 3 тис. тракторів МТЗ-80/82. “Ленінська кузня” не лише здійснює збирання тракторів МТЗ-80/82, а й проводить їх дальше вдосконалення (встановлення пневмо- і додаткових сидінь, комплектація проставками для здвоювання коліс тощо).
Зернозбиральні комбайни. На виставці експонувалися зернозбиральні комбайни практично всіх комбайнобудівних фірм світу: “Джон Дір” та “Нью Холланд” (США); “Клаас” (Німеччина), “Ростсільмаш” (Росія); “Массей Фергюсон” (Бельгія), “Бізон” (Польща) тощо. Були представлені зернозбиральні комбайни “Єнісей” фірми “Агромаш-Холдинг”, яка організувала складання комбайнів на механічному заводі в Лозовій.
Комбінований агрегат для обробітку грунту і сівби фірми “Агро-Союз”. Складається з нового потужного колісного трактора, широкозахватного культиватора, пневматичної сівалки і машини для внесення добрив. Агрегат дає змогу за один прохід підготувати грунт до сівби і здійснити сівбу зернових, що забезпечує зменшення кількості проходів трактора по полю і зниження ущільнення грунту.
Машина для подрібнення рослинних решток і мульчування поверхневого шару грунту фірми “Kuhn” (Франція). Машина дає можливість подрібнити рослинні рештки в поверхневому шарі грунту (кущі, коріння кукурудзи, солома тощо) і підготувати грунт до сівби буряків, овочевих та інших культур.
Дискові борони. Цей тип обладнання був особливо широко представлений на виставці. Заслуговують на увагу широкозахватні борони заводу “Агромаш” (с. Красне Тиврівського р-ну Вінницької обл.; заводу “Галещинський машзавод” (смт Нова Галещина Полтавської обл.), ВАТ “Хмельниксільмаш” (м. Хмельник Хмельницької обл.) тощо.
Комбінований агрегат для догляду за пасовищами. Його експонували на виставці ВАТ “Хмельниксільмаш” та УкрЦВТ. Він складається з лункувача та апарату для підсівання трав. Під час роботи лункувач робить на пасовищі лунки, куди потрапляє насіння трав.
Машини для льонарства. Широкий набір машин для льонарства експонувало ВАТ “Ірпіньсільмаш”.
Зрошувальні установки. Серед зрошувальних установок чи не вперше на виставці “Агро” експонувалася шлангова дощувальна установка фірми Bauer (Німеччина). Слід відзначити, що останнім часом такий тип установок набув поширення в Західній Європі й почав впроваджуватися в деяких господарствах України (наприклад, в агрофірмі “Шахтар”, м. Слов’янськ Донецької обл.).
Бурякозбиральні комбайни. Здебільшого на “Агро’2004” експонувалися самохідні бурякозбиральні комбайни, у тому числі самохідний бурякозбиральний комбайн фірми Holmer (Німеччина), який останнім часом широко використовується в Україні.
Зерномет. Сьогодні у господарствах України відчувається гострий дефицит машин для навантаження і перевантаження зерна на токах великих аграрних господарств. З огляду на це заслуговує на увагу агрегат для навантаження і перевантаження зерна на токах аграрних господарств ЗМ-60А режимного підприємства м.Коростень (Коростенська виправна колонія №71). Його продуктивність становить 70 т/год, потужність приводного двигуна — 12 к.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Сільськогосподарська техніка на виставці Агро 2004

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок