Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Кліткові батареї для утримання курей-несучек

Кліткові батареї для утримання курей-несучек

Назва:
Кліткові батареї для утримання курей-несучек
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,04 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Кліткові батареї для утримання курей-несучек


Для організації вирощування курей у птахівничих господарствах України використовують два основні способи утримання — в кліткових батареях і на підлозі. Інтенсивнішою є система утримання курей у кліткових батареях завдяки ефективнішому (у 2,5–3 рази) використанню приміщення пташника. На підлозі, зазвичай, утримують курей, яйця від яких ідуть на інкубацію, та птицю, що вирощують на м’ясо. Це екстенсивна система, оскільки густота посадки птиці на 1 м 2 площі підлоги невелика. У пташниках птицю утримують на глибокій незмінній підстилці, сітчастій або планчастій підлозі, з вигулами або без них. У промисловому птахівництві перевагу надають утриманню птиці без вигулів: за цієї системи у приміщеннях можна створювати штучний мікроклімат. Різновидом вигульного утримання птиці на підлозі є утримання її у літніх польових таборах.
Донедавна вітчизняні птахофабрики були оснащені, здебільшого, каскадними триярусними батареями БКН-3А для утримання курей-несучок виробництва ВАТ “Ніжинсільмаш” і БКН-3М для утримання молодняку виробництва заводу “П’ятигорськсільмаш”. Нині вказані типи батарей практично не виробляються, за винятком продукції Туреччини. Основними вадами каскадних батарей є низька ефективність викорис-тання об’єму приміщень і отримання рідкого посліду. Останнє призводить до забруднення навколишнього середовища і створення озер рідкого посліду в зоні великих птахофабрик. Характерною особливістю виробництва кліткового обладнання на сучасному етапі є повернення до випуску прямоточних батарей і збільшення кількості поверхів до 7–8 шт.
Першими в Україні розроблені та поставлені на виробництво в 2001 році прямоточні батареї ТОВ “Техна” (м. Кагарлик Київської обл.).
Прямоточна кліткова батарея для утримання курей-несучок ТБК є сучасною 3–5-ярусною клітковою батареєю. Батарея повністю механізована та автоматизована, завдяки чому відпадає потреба в ручній праці під час годівлі, напування та видалення посліду. Обладнання для збирання яєць встановлюється на батареї з узгодження із замовником. До складу кліткової батареї входять: 3–5-ярусна прямоточна кліткова батарея, приводна станція, натяжна станція, візок кормороздавача з бункерами, система напування, кормовий лоток, стрічковий транспортер, електрообладнання, яке містить двигуни привода механізмів, ящики управління та захисту привода кормороздавача та механізму прибирання посліду, з’єднувальні кабелі та дроти.
Кліткова частина батареї складається із секції кліток, розміщених у 3–5 ярусів. Основою батареї є перемички, які складаються із двох стояків, зігнутих із листової оцинкованої сталі завтовшки 1,5–2 мм. На стояках закріплюють кутники для підтримання стрічкового транспортера та кронштейна для кріплення кормових лотків.
Підлогу клітки виготовляють з оцинкованої металевої сітки діаметром 2,4 мм із розміром отворів 25–30 мм і встановлюють під кутом 7° для забезпечення вільного скочування яєць у яйцезбірний лоток. Передня решітка клітки (дверцята) легко відкривається для посадки птиці або її вибірки. Приводна станція складається з рами, на якій закріплені в спеціальних корпусах приводні вали. У верхній частині рами закріплений мотор-редуктор привода механізму транспортерів прибирання посліду.
Механізм кормороздачі складається з двох бункерів, встановлених на візку, що пересувається по рейковому шляху, який змонтований у верхній частині батареї, корм після завантаження у бункери роздавача надходить у годівниці під час його переміщення. Норма видачі корму встановлюється дозатором. Застосування бункерної системи кормороздавання, замість канатно-дискового або спірального кормороздавача, дає змогу зменшити ймовірність поширення інфекційних хвороб і рівномірно розподілити корм по всій довжині батареї.
Система напування забезпечує надходження потрібної кількості води в зону напування птиці до ніпельних напувалок вертикальної дії.
На бажання замовника встановлюється ліфтова або елеваторна система збору яєць.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Кліткові батареї для утримання курей-несучек

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок