Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> реферат: Перспективи розвитку агротехнологій в Україні

Загрузка...

Перспективи розвитку агротехнологій в Україні / сторінка 2

Назва:
Перспективи розвитку агротехнологій в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,30 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
У ті часи єгиптяни купляли зерно пшениці в наших пращурів. З тих пір українські землеробські технології поширювалися в усьому світі, а Україна на віки залишилася державоюхліборобів.
Ці факти повністю розходяться з теоріями “совєцьких” істориків, які просто не могли бути об’єктивними. Чи могли в період “совєцької” влади визнати той факт, що Україна (а не Москва!) була основоположником землеробства? Звісно, що ні! Навіть думки не можна було допустити про те, що Україна історично старша за Росію. Напевно, це й стало головною причиною розстрілу “совєтами” всіх дослідників Трипілля.
Проте і в наші дні проросійські історики або вчені “традиційної історичної орієнтації” вперто заперечують виявлені археологічні докази. Але чого ж від них очікувати? Вони все життя в своїх наукових працях висвітлювали “теорію офіційної совєцької науки”, за це їм дали звання професорів, докторів. Що ж їм тепер — відмовлятися від усього? Тому ці так звані офіційні історики до хрипоти відстоюватимуть свої помилкові погляди, відпрацьовуватимуть російські гроші, імперські срібляки.
Але завдяки таким величним постатям української історичної науки, як Лев Силенко, Юрій Канигін, Юрій Шилов, Сергій Плачинда, до української спільноти донесено правду про нашу древню історію. Українці мають змогу побачити її в новому, справедливому, ракурсі. Дуже раджу кожному українцю, особливо студентам, молодим людям, детальніше ознайомитися з працями цих науковців. Це дасть можливість із більшою повагою ставитися насамперед до самого себе, до України.
Українці освоїли чорноземи по всій планеті. Це — місія, котру Бог поклав на нашу націю. Адже незаперечним фактом є те, що скрізь на планеті, де є чорноземні грунти (Україна, Молдова, Казахстан, Росія, Канада, Аргентина, Бразилія), живуть і обробляють землю українці — найдавніша хліборобська нація світу.
Більшість культурних рослин походять саме з території України. Адже рільництво могло зародитися лише на родючих чорноземах, у сприятливих м’яких кліматичних умовах, — зазначає видатний вчений О.О. Іващенко. Звідси воно поширилося всією планетою.
Важко сприйняти теорію Миколи Вавилова про походження більшості видів з високогір’я, яка перевертає все з голови на ноги. Поширення й окультурення рослин відбувалося якраз навпаки — з низин на високогір’я.
Власне з України, найімовірніше, походить більшість зернових та зернобобових культур, а саме: пшениця, жито, ячмінь, овес, горох, люпин, кормові боби.
Нині генетично українськими (ще з часів Трипільської цивілізації) зерновими культурами, завезеними в різні частини світу, користується людство планети. Українська нація дала світові хліб.
Виходячи із сказаного вище, Україна, українська сільськогосподарська наука певною мірою відповідальна перед людством за те, в якому напрямі розвиватимуться сучасні технології у рослинництві.
Адже розвиток технологій у ХХ столітті забезпечив різке зростання виробництва продуктів харчування, але паралельно з цим перетворив сільськогосподарську галузь в основного забруднювача навколишнього природного середовища.
Україна має 39,4 млн га земельних угідь, із них орні землі — 32 млн га. Розораність земельних угідь в Україні — найвища в світі і становить 82%, тоді як у Німеччині лише 32, Англії — 19, у США — 20%. В окремих областях землі розорано майже повністю. Так, у Вінницькій, Тернопільській, Кіровоградській областях розорано понад 90% угідь, а в багатьох районах цей показник сягає 96%. Високий рівень розораності призвів до небувалих ерозійних процесів і величезних втрат гумусу.
На початку 90-х років було розроблено проект щодо виведення з обороту 10 млн га ріллі і переведення її в луки і пасовища (8 млн га) та ліси (2 млн га). Проте нині ці роботи проблемні через розпаювання землі і брак коштів.
У сучасному аграрному секторі існує термінологічний хаос щодо визначення назв технологій, яких є понад 20 версій. Реально між собою істотно різняться чотири технології: інтенсивна, ресурсоощадна, біологічна й нульова (пряме висівання, Nо-till).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Перспективи розвитку агротехнологій в Україні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок