Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Скачати реферат: Перспективи розвитку агротехнологій в Україні

Перспективи розвитку агротехнологій в Україні / сторінка 4

Назва:
Перспективи розвитку агротехнологій в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,30 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Так, у 60-ті роки вносили 49 кг/га діючої речовини мінеральних добрив, у кінці 80-х — 177, а в 90-х роках — 21 кг/га.
У країнах Західної Європи в ці роки вносили 300–350 кг д. р. з розрахунку на 1 гектар. Разом із мінеральними добривами в грунти надходили фтор, хлор, важкі метали.
Дуже важливою умовою розвитку біологічного рослинництва в Україні є те, що в нас законодавчо не дозволено вирощувати генетично модифіковані сорти. Це, можливо, єдине з правильних рішень, яке було прийнято в галузі аграрної політики. Буде великою помилкою для України перехід до вирощування ГМ-сортів уже тепер. Є ще багато нереалізованих резервів зростання врожайності за рахунок технологічних заходів. Не вдаючись у дискусію про шкідливість чи нешкідливість генетично модифікованих сортів, слід зазначити, що вони для України ще не на часі, бо не сприятимуть ані зростанню врожайності, ані покращанню економічних показників. Лише створять проблему з виходом сільськогосподарської продукції на світовий ринок, знизять її ціну й можливість реалізації.
Потрібно враховувати той факт, що генетично модифіковані сорти до сьогодні майже не вирощують у Європі. Є тільки експериментальні посіви на площі 1–3 тис. га. Лише в Іспанії відведено площі до 100 тис. га. Але це незначна кількість загальної ріллі в Європі.
Підсумовуючи сказане, приходимо до висновку: в Україні паралельно існуватимуть і вдосконалюватимуться інтенсивні технології як найбільш урожайні й прибуткові. Дуже перспективними можуть бути біологічні технології, які даватимуть високовартісну екологічно чисту продукцію.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Перспективи розвитку агротехнологій в Україні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок