Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Сучасний ринок засобів роздавання кормів рогатій худобі

Сучасний ринок засобів роздавання кормів рогатій худобі

Назва:
Сучасний ринок засобів роздавання кормів рогатій худобі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,61 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Сучасний ринок засобів роздавання кормів рогатій худобі


Прогресивні високопродуктивні технології відгодівлі та утримання молочної худоби висувають свої вимоги до засобів механізації, в тому числі й до машин та обладнання для обслуговування тварин під час годівлі. На нинішньому етапі розвитку цим вимогам відповідають мобільні транспортно-технологічні агрегати. Сучасний світовий ринок має понад 25 фірм, які спеціалізуються на виробництві цих машин. Деякі з них представлено й на ринку України.
Тваринництво — це доволі перспективна галузь, проте її розвиток в Україні нині стикається зі значними проблемами. Фермерські господарства намагаються знайти шляхи вирішення цих проблем, ураховуючи сучасні вимоги та умови ринку. Серед проблем, що потребують вирішення, не останньою є забезпечення господарств сучасними засобами механізації, які відповідали б вимогам конкретних господарств і були ресурсоощадними.
Одним із найбільш трудомістких і визначальних процесів для ефективного розвитку тваринництва є приготування й роздавання кормів. Це відомо як фермерами, так і виробникам сільськогосподарських машин. Пошук раціональних технічних рішень триває протягом багатьох років. Було запропоновано різні варіанти кормороздавачів. Найдосконалішим рішенням на сьогодні є використання мобільних транспортно-технологічних комбінованих агрегатів (МТТКА). Вони дають змогу:
- застосовувати один і той самий агрегат для приготування, доставки та роздавання корму;
- зменшити ресурсозатрати (енергетичні, трудові, матеріальні) та втрати кормів;
- підвищити ефективність ведення господарства;
- готувати збалансовані повнораціонні однорідні суміші з можливістю широкої варіації раціонів;
- унеможливити вибіркове поїдання корму тваринами.
Нині понад 25 фірм спеціалізуються на виробництві МТТКА та мають визнання на міжнародному рівні. Різні фірми пропонують свої варіанти машин, які різняться за типорозміром, видом і кількістю робочих органів, деякими іншими технологічними та конструктивними особливостями. Проте всі вони призначені для підвищення ефективності галузі тваринництва, зокрема молочного й м’ясного скотарства. Останні розробки та досягнення фірми демонструють на багатьох міжнародних виставках, у тому числі й на тих, що проходять в Україні.
Комбіновані транспортно-технологічні агрегати для приготування та роздавання кормів рогатій худобі представлено в експозиціях багатьох фірм. Доволі широку номенклатуру таких агрегатів виробляють фірми BvL, Siloking, Strautmann (Німеччина), Seko, Unifast S.p.A., Faresin (Італія), Trioliet (Нідерланди), “БелМикс” (Білорусь), “Хозяин” (Росія), Patz (США), MetalTech (Польща).
Постачальником техніки виробництва фірми Bernard van Lengerich GmbH (BvL — Німеччина) в Україні є ТОВ “Агротехніка”. Фірму засновано 1860 року як фабрику для виробництва сільськогосподарських машин. Останні 45 років вона спеціалізується на виробництві кормової техніки. Майже 30 років концентрує свою увагу на виробництві вертикальних кормозмішувачів і на сьогодні розробила понад 900 моделей. Сучасні моделі змішувачів-кормороздавачів фірми BvL різняться з однотипним обладнанням інших фірм низкою ознак:
- використано посаджений на ланцюг запатентований варіо-обід, який унеможливлює заклинювання тюків;
- запатентована система точного дозування гарантує рівномірність розвантаження корму крізь асиметрично розміщені бічні розвантажувальні отвори;
- розроблені на фірмі кононусоподібний змішувальний шнек та бункер, форма якого не має кутів, гарантують якісне й легке змішування;
- шнек і бункер виготовлено з високоякісної сталі ST.52-3, що гарантує їхню довговічність;
- можна регулювати ножі змішувального шнека залежно від складу й стану кормових компонентів.
Серед представлених фірмою моделей слід виокремити агрегат V-Mix eco, який є дещо спрощеною моделлю кормозмішувача, проте оснащений він усіма основними функціями, що полегшують роздавання корму, та й за ціною доступний. Агрегати цієї серії випускають ємністю від 6,5 до 12 м3.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Сучасний ринок засобів роздавання кормів рогатій худобі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок