Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Іванівське молоко за енергоощадною технологією

Іванівське молоко за енергоощадною технологією

Назва:
Іванівське молоко за енергоощадною технологією
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,52 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Іванівське молоко за енергоощадною технологією


В умовах практично тотального спаду виробництва молока в країні все ж є господарства, де галузь молочного скотарства успішно розвивається. Наприклад, племрепродуктор “Іванівське”, що на Тернопіллі, яким керує заслужений працівник сільського господарства України Антон Білик.
В умовах практично тотального спаду виробництва молока в країні все ж є господарства, де галузь молочного скотарства успішно розвивається. Наприклад, племрепродуктор “Іванівське”, що на Тернопіллі, яким керує заслужений працівник сільського господарства України Антон Білик.
Приватно-орендне підприємство “Іванівське” створено в 2000 році на базі колишнього товариства власників земельних і майнових паїв “Іванівське” з центральною садибою в с. Іванівка Теребовлянського району Тернопільської області. За час, що минув відтоді, колектив підприємства разом з досвідченим керівником Антоном Івановичем Біликом зумів перетворити молочне скотарство в своєму господарстві в основне джерело стабільного надходження коштів і веде його високорентабельно.
На початок 2007 року під сільськогосподарськими угіддями було зайнято 4185 га взятих в оренду, або 99,4% загальної земельної площі. У їхній структурі рілля становить 100%, зрошуваних та осушених земель немає.
У рослинництві сільгосппідприємство спеціалізується на вирощуванні зернових і зернофуражних культур, у тому числі кукурудзи на зерно, цукрових буряків, сої та на кормовиробництві; у тваринництві — на племінному молочному скотарстві та племінному свинарстві.
Протягом останніх років підприємство стабільно виробляє в середньому близько 11,5 тис. т зернових (із них кукурудзи — 3,8 тис. т), 39,1 тис. тонн цукрових буряків, 48 т сої, 2055 т молока та реалізує на забій 215 т худоби в живій масі, в тому числі 187 т великої рогатої худоби та 25 т свиней.
Нині на фермах підприємства утримують 1215 голів великої рогатої худоби, в тому числі 415 голів молочних корів, 1141 голів свиней, серед яких 80 голів основних свиноматок, та 36 голів коней.
З часу заснування в ПОП “Іванівське” галузь молочного скотарства стало зростала. За п’ять років молочна продуктивність дійної череди корів підвищилася на 2739 кг, або на 72,1%. За 2006 рік від кожної із 360 корів в середньому надоєно по 6540 кг молока, що на 566 кг, або 9,5%, більше, ніж за попередній рік. Рентабельність молока тільки за останні три (2004–2006) роки в середньому становила 58, а в 2006 — 63,3%. Торік від реалізації молока одержали 1176 тис. грн чистого прибутку, питома вага якого становить близько 86% прибутку, отриманого від реалізації всієї продукції тваринництва, або в середньому по 3,0 тис. грн прибутку на середньорічну корову.
Звідки ж сила цієї галузі, за рахунок чого вона розвивається?
Інтенсифікацію галузі здійснено завдяки міцній кормовій базі, належній селекційно-племінній роботі, високому рівню організації праці, поліпшенню роботи з відтворення стада великої рогатої худоби, повсякденній роботі з працівниками молочних ферм та якісному ветеринарному забезпеченню.
Все це стало можливим, завдячуючи чітко налагодженій організації праці всіх ланок і підрозділів підприємства. Адже успіхи тваринників великою мірою залежать від правильного ведення рослинництва, а кормовиробництво не можна розглядати ізольовано від загальної культури виробництва. Саме з допомогою високої культури землеробства в господарстві вирішено проблему кормів.
У структурі посівних площ кормові культури в середньому за останні три (2004–2006) роки становили 30%. У структурі посіву кормових культур під багаторічні трави за цей період відводили в середньому 16,6%: під кукурудзу на силос і зелений корм — 32,3, однорічні трави — 49 та кормові коренеплоди — 2,1%. Низька питома вага багаторічних трав у структурі кормових культур пояснюється тим, що останніми роками через несприятливі погодні умови значну частину їх пересівали однорічними травами, в основному, сумішшю бобових культур — кормові боби, вика, горох та олійна редька.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Іванівське молоко за енергоощадною технологією

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок