Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Обладнання для використання поновлюваних джерел енергії на Агро 2007 (Київ)

Обладнання для використання поновлюваних джерел енергії на Агро 2007 (Київ)

Назва:
Обладнання для використання поновлюваних джерел енергії на Агро 2007 (Київ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,39 KB
Завантажень:
322
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Обладнання для використання поновлюваних джерел енергії на Агро 2007 (Київ)


У період з 12 по 16 червня цього року в Національному виставковому комплексі “Експоцентр України” на 67 тис. м2 виставкової площі відбулася найбільша в Україні Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки “Агро’2007”, на якій було широко представлено обладнання для використання постійно поновлюваних джерел енергії.
В Україні останнім часом значно зріс інтерес до обладнання для використання постійно поновлюваних джерел енергії. Це пов’язано насамперед з виснаженням запасів викопних енергоносіїв і з потребою шукати альтернативні джерела енергії, а також із намірами України вступити до ЄС, який у законодавчому порядку встановив, що до 2020 року не менше 20% потрібного електричного струму треба виробляти з поновлюваних джерел енергії.
Найширше на виставці експонували біогазові установки та обладнання для виробництва біодизелю. Відвідувачам пропонували також вітроенергетичні установки, геліоустаноки, котли на біомасі тощо.
Біогазові установки
Одним із найефективніших методів одержання електроенергії з біомаси є використання біологічної ферментації органічної маси, отримання біогазу і спалювання його в двигунах внутрішнього згоряння, які надають дії потужним електрогенераторам.
Біогаз — це газ, який приблизно на 60% складається із метану (СН4 ) і на 40% — із вуглекислого газу (СО2). Особливо ефективним є використання біогазової технології під час переробки рідких стоків тваринницьких ферм, що дає змогу запобігти потраплянню біогазу в атмосферу за нинішньої технології зберігання й використання рідких стоків тваринницьких ферм, знищити насіння бур’янів і яйця гельмінтів, нейтралізувати неприємні запахи, отримати високоякісні добрива, завдяки яким можна на 10–20% підвищити врожайність сільськогосподарських культур. Це пояснюється тим, що поживні речовини, які є в біомасі (азот і фосфор), у процесі зброджування зберігаються. Завдяки цьому продукти зброджування придатні для використання як біологічні добрива.
Біогазове обладнання експонували на виставці здебільшого німецькі фірми, в тому числі такі: Planet Bioqastechnick GmbH, Zorg, Agrikomp GmbH, Frings-Biotek, Agraterm Technologies AG, Envi Tec Biogas, Archea Biogastechnologie GmbH, Probitech GmbH тощо.
Фірма Planeт Biogastechnick GmbH, яка належить до провідних фірм із виробництва біогазових установок у Німеччині, пропонувала відвідувачам виставки розробку, будівництво й готовність “під ключ” біогазових установок. Названа фірма спроектувала, збудувала і ввела в експлуатацію 110 біогазових установок.
Німецька фірма Zorg експонувала комплектні потужні біогазові установки для переробки сільськогосподарських органічних відходів потужністю від одного до кількох МВт. Термін окупності — два-три роки, загальні строки виконання проекту — від чотирьох до семи місяців. Усе обладнання та основні вузли установки замовникам постачають у контейнерах у зібраному вигляді. Тривалість бродіння в такій установці — від 20 до 40 днів. Ферментер працює в мезофільному (35°С) або термофільному (55°С) режимах. Конферменти гомогенізуються в резервуарах, обладнаних потужними мішалками, впродовж години, за розміру часток 1 см. З 1м3 біогазу в генераторі можна виробити від 2 до 3 кВт/год електроенергії. Впродовж останніх шести років фірма Zorg побудувала в Німеччині та ввела в експлуатацію 82 установки.
Фірма Agrikomp GmbH виробляє комплексні біогазові установки для переробки рідкого гною та органічної рослинної маси потужністю від 40 до 500 кВт, які комплектують біореакторами місткістю від 390 до 1900 м3. Біореактори обладнано лопатевими мішалками. Рідкий гній із тваринницького приміщення подається в проміжний нагромаджувач рідкого гною, звідки транспортується в метантенк. Подрібнена біомаса кукурудзи фронтальним завантажувачем завантажується в живильник біомаси, звідти вона спрямовується в реактор. Для забезпечення нормальної роботи біогазової установки потужністю від 70 до 500 кВт слід мати, відповідно, від 25 до 200 га кукурудзи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Обладнання для використання поновлюваних джерел енергії на Агро 2007 (Київ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок