Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Круглі отвори і подовжні гнізда

Круглі отвори і подовжні гнізда

Назва:
Круглі отвори і подовжні гнізда
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,07 KB
Завантажень:
236
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Круглі отвори і подовжні гнізда для різних шипів виробляють на свердлильних, свердлильно-пазувальних і ціпово-довбальних верстатах. Різальні інструменти для свердлильних верстатів — це свердла різних розмірів і форм, а також кінцеві фрези. Розміри свердлів і фрез вибирають у залежності від необхідного діаметра отвору або розміру пазу, а тип — від умов свердління, глибини отворів і пазів. Спіральними свердлами можна свердлити отвори в різних напрямках, причому стружка легко віддаляється з отвору. Вони досить надійні в експлуатації, при заточенні частини, що ріжуть, зберігають форму і розміри. Для одержання довгастих гнізд на свердлильно-пазувальних верстатах застосовують кінцеві фрези з одним, двома або трьома різцями. Гнізда, обрані кінцевими фрезами, мають закруглені краї.
Одношпиндеольні вертикальним і горизонтальним розміщенням шпинделів. З вертикально-свердлильних одношпиндельних верстатів у столярно-меблевому виробництві застосовуються верстати Свпа-2 (мал. 1) і Сва-2, у яких довжина паза регламентується переміщенням столу. Горизонтально-свердлильний верстат Свпа-2 — модифікація верстата Свпа, нова модель — двосторонній верстат Свпг-2 (мал.2). На цих верстатах висвердлюють круглі отвори і подовжні гнізда з закругленими краями.
Одношпиндельний вертикально-свердлильний верстат Свп-2 складається зі станини, шпинделя, електродвигуна, пересувного столу і гальма. Вертикальне і горизонтальне переміщення столу здійснюється маховичками через зубчасто-рейковий механізм, а на потрібній висоті стіл фіксується затискним гвинтом.
На базі верстата Свп-2 розроблена нова модель вертикального свердлильно-пазувального верстата Сва2 з механічною подачею, причому ручна і ніжна педалі збережені. Механічна подача здійснюється за допомогою педалі. На бічній частині станини закріплений редуктор з електродвигуном, від яких починають рухатися свердлильна голівка і стіл. Привод переміщення шпинделя зблокований з електромагнітом сполучної муфти, керованою педаллю. При механічній подачі муфта з'єднується з приводом переміщення шпинделя, рукояткою встановлюється одна з двох швидкостей. При ручній або ножній подачах супорта привод переміщення шпинделя від'єднується електромагнітом сполучної муфти.
Горизонтальний свердлильно-пазувальний верстат СвПА2 складається зі станини, на якій шарнірно закріплена плита з електродвигуном. Подовжений вал електродвигуна є одночасно робочим шпинделем верстата. Наприкінці шпинделя передбачений патрон, у який уставляється кінцева фреза. У направляючі станини на супорті закріплений стіл. Він може переміщатися в горизонтальному напрямку до різального інструмента і від нього. За допомогою маховичка з гвинтовим механізмом стіл переміщається по висоті. Деталь установлюють на стіл до завзятого косинця й у цьому положенні затискають. Всім органам верстата додають рух гідродвигуни.
Настроювання верстатів. При настроюванні одношпиндельних вертикально-свердлильних верстатів встановленому і закріплена на столі деталь при верхньому положенні шпинделя повинна бути на відстані 15...20 мм від нього, завзята лінійка — рівнобіжна напрямкові переміщення столу і знаходиться від бічної грані свердла на відстані, рівній відстані між крайкою деталі і крайкою отвору. Положення лінійки перевіряють, послідовно пересуваючи стіл і заміряючи відстань від вертикальної площини лінійки до крайки свердла, що ріже. Упор, що обмежує глибину отвору, регулюють у кожнім випадку в залежності від типу свердла і його розмірів. Після настроювання столу по висоті шпинделів зі свердлом упор опускають на відстань, рівна глибині свердління плюс 10...15 мм, і закріплюють.
Настроювання свердлильно-пазувальних верстатів починаються після закріплення інструмента, що ріже. Стіл верстата встановлюють по висоті так, щоб відстань від площини столу до окружності, описуваною фрезою, дорівнювало відстані від крайки бруска до стінки гнізда. Цей розмір беруть із креслення. Для регулювання положення завзятого косинця деталь кладуть на стіл так, щоб відстань між її бічною поверхнею, зверненої убік фрези, і фрезою дорівнювало 15.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Круглі отвори і подовжні гнізда

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок