Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Обладнання розкрійного цеху

Обладнання розкрійного цеху

Назва:
Обладнання розкрійного цеху
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,93 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Обладнання розкрійного цеху
Основними технологічними операціями розкрійного цеху є:
настилання;
образка країв полотен;
розсікання настилів на частини;
вирізання деталей;
комплектування нумерація крою;
транспортування у швейні цехи.
Матеріал розсікають і настилають на настил очних столах, розміром 700 х 18000 і 700 х 920 мм. Стіл складається із збірних тканин металічні станини, на яких прикріплена кришка, виготовлена з фанери, дерева покрита епоксидною смолою, оргсклом і т.д. по краям кришки прикріплені дві рулетки на кришці стола закріплено механізовану лінійку для затискання настилу. На передньому кінці стола закріплюють машину для затискання і обрізування настилу, наприклад, машина КА-2. Під кришкою стола розміщують блок ящиків для збереження документів, інструментів, стелажі для лекал і трафаретів.
Над столом по трубчатим рейсам пересувається теліжка для збору подачі крою стрічковим розкрійним машинам.
Настилання в більшості випадків проводять вручну, дотримуючись технічних умов на настилання і розкрій.
На деяких підприємствах для механізації процесу настилання використовують настил очні машини, які рухаються вздовж стола, пристрій для вирівнювання полотна по краю. Однак вони досконалі і забезпечують повністю вирівнювання полотен, а також укладання полотен матеріалів з рисунком.
Настилання виконують трьома способами:
послідовний;
паралельний;
послідовно-паралельний.
При послідовному способі: настилають полотна до заданої висоти одного вибраного настилу. Потім виконують настилання другого настилу так до кінця розрахунку.
При паралельному способі: настилання виконується одночасно на всі розраховані настили.
При послідовно-паралельному способі: настилання проводять на двох або більше столах двома бригадами при цьому скорочуються цикл робіт і добиваються найшвидшого оптимального варіанту.
В швейній промисловості також використовують механізовані розкрійні столи з пересувними кришками 1 і 2 (мал. 6.13).
Крім настил очних столів в промисловості використовують механізовані настилочні столи з накопичених тканин.
Мех. настилочний стіл забезпечує зберігання і подачу рулонної тканини для настилання, розкрою, а також подачу розрізних частин настилу на стелажах.
Розкрій машини з прямим вертикальним ножем.
Машина CS-529 “Угорщина”.
Призначена для розсікання настилів висотою до 13 см., машина з прямим вертикальним ножем. Електродвигун вмонтований на стійці, яка прикріплена до платформи. Рух від електродвигуна через кривошинно-шатунний механізм перетворюється в поступальний рух ножа машина переміщається на чотирьох рамках, які прикріплені знизу платформи. Пересувається машина за допомогою рукоятки згідно техніки безпеки перед ножем влаштована лапка і стержень, які охороняють руки працюючого від порізів, лапка притискає верхнє полотнище до настилу, чим забезпечує безпечні умови розкрою. По обидва боки від ножа розміщені шліфувальні бруски, які автоматично заточують ніж.
В машинах CS-529 і CS-530 вмонтована фитільна центральна змазка криво шинно-латунного механізму.
Машина з дисковим ножем ЄЗДМ-3
Пересувна машина з дисковим ножем марки ЄЗДМ-3 (мал.. 6.24) призначена для розрізання низьких настилів висотою до 40 мм. до прямій лінії і для вирізання деталей, які мають невелику кривизну. Робочим органом машини є дисковий ніж 1 діаметром 120 мм і товщиною 1,5 мм. він встановлений в широкій стійці. Тому розрізання настилу по траєкторії з невеликим радіусом закруглення неможливе. Так як виникне зміщення сусідніх ділянок настилів. Місце застосування машини ЄЗДМ-3 менше, ніж машини ЄЗМ-2.
Диск 1 отримує рух від трьохфазного електродвигуна 4 з потужністю 220 Вт (напругою 220/380 В) через конічні шестерні 9 і 11з передатковим відношенням і=1:1. електродвигун встановлений зверху на стійці 3 машини. Стійка має форму диска значно більшого діаметру, ніж дисковий ніж. Нижня частина стійки гвинтами і контрольними шпильками закріплена на платформі 10.
Платформа оснащена козирком 12 і знизу має чотири ролика для легкості пересування машини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Обладнання розкрійного цеху

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок