Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Сільськогосподарська техніка на Техагро 2006

Сільськогосподарська техніка на Техагро 2006

Назва:
Сільськогосподарська техніка на Техагро 2006
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,78 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Сільськогосподарська техніка на Техагро 2006


Найкращі зразки сільськогосподарської техніки були представлені на виставці “Техагро” у чеському місті Брно. Знайомтесь з якістю - вона того варта, а ми варті її.
Вісім кращих зразків машин та обладнання на виставці відзначено гранд-призами, в тому числі: пристрій для планування внесення добрив фірми Aqrofert Holding a.s. (Чехія); зернозбиральний комбайн Lexion 600 фірми Claas (Німеччина); гусеничний трактор CHALLENGER МТ 845 В із автоматичною системою управління AUTOGUIDE фірми AGCO LIMITED BANNER LINE (Велика Британія); причіпний обприскувач HARDI New COMMANDER фірми HARDI INTERNATIONAL (Данія); трактор FENDT 936 VARIO фірми AGCO GmbH (Німеччина); трактор John Deere 8530 фірми JOHN DEERE (США); комплектну систему для оптимізації і контролю процесу аеробного зброджування COMPONENT фірми COMPOST SYSTEMS TRADE GmbH (Австрія); доїльний робот Lely Astronaut фірми LELY INDUSTRIES N.V. (Нідерланди).
Грандпризами на виставці “Сільва Реджина” відзначено систему для розрахунку об’єму і сортиментного складу стоячих дерев і на виставці “Aнімал Ветекс” — біологічний консервант BONSILAGE FORTE фірми Lactosan Starterkulturen Ges. m.b.H (Австрія).
Трактори та універсальні енергетичні засоби
На виставці у Брно конструкції сучасних тракторів, які містять типорозмірні ряди потужністю від 70 до 500 к.с., продемонстрували всі провідні виробники даної галузі, включаючи фірми JOHN DEERE, CASE IH, NEW HOLLAND, FENDT, MASSEY FERGUSON, DEUTZ-FAHR та інші. Трактори названих фірм-виробників водночас із високим технічним рівнем, естетичним сприйняттям і надійністю характеризуються широким впровадженням електронних систем для контролю основних параметрів, таких як регулювання подачі палива, ефективне використання потужності, керування трансмісією і гідросистемою, а також інформування оператора.
З огляду на перехід на нові нормативи викиду в атмосферу шкідливих газів “Євро 2” спостерігається ускладнення дизельних двигунів. Так, для задоволення цих нормативів двигуни обладнують чотириклапанними газорозподільними механізмами з єдиною магістраллю впорскування високого тиску й електронно керованими форсунками.
Із проекспонованих на виставці тракторів заслуговують на увагу гусеничний трактор Сhallenger МТ 845 В, обладнаний автоматичною системою управління Autoguide, трактори Fendt 936 VARIO і John Deere 8530.
Розкидачі мінеральних добрив
Різні фірми пропонували широку гаму розкидачів мінеральних добрив. Серед них слід відзначити начіпні RMI-070 (місткість — 800 кг) і причіпні RMI-071 (місткість — 1800 кг), розкидачі мінеральних добрив фірми ZDT (Чехія), які добре зарекомендували себе в Україні й вирізняються високою якістю виконання технологічного процесу та найприйнятнішою ціною. Ці розкидачі агрегатуються з тракторами типу МТЗ і ПМЗ.
Розкидачі твердих органічних добрив. Їх експонували фірми Agrostroj-Pelhrimov i ZDT (Чехія), Fliegl (Німеччина) та інші. Особливістю останніх моделей розкидачів органічних добрив є обладнання їх розкидаючими роторами з вертикальною віссю обертання з розміщеними в нижній частині роторів відцентровими дисками. Такі розкидачі розраховані на використання розсипчастих дрібнофракційних органічних добрив.
Агрегати для внесення рідких органічних добрив. Останнім часом під тиском “зелених”, які борються із забрудненням навколишнього середовища, на зміну розкидачам рідких органічних добрив типу наших РЖТ, які забруднювали довкілля під час розбризкування рідких органічних добрив по полю й наповнювали неприємними запахами селища, прийшли агрегати, оснащені цистернами, аплікаторами та робочими органами, що забезпечують внесення рідких органічних добрив безпосередньо в грунт. Серед них слід відзначити агрегати фірми Fliegl (Німеччина) тощо.


Грунтообробна техніка
Аналіз грунтообробної техніки, яку експонували на виставці, свідчить, що нині такі прості знаряддя, як культиватори, борони, котки замінюються комбінованими, що дає змогу зберегти грунт і знизити витрати на виробництво сільгосппродукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Сільськогосподарська техніка на Техагро 2006

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок