Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Вирощування свиней в арочних конструкціях у Канаді

Вирощування свиней в арочних конструкціях у Канаді

Назва:
Вирощування свиней в арочних конструкціях у Канаді
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,35 KB
Завантажень:
322
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Вирощування свиней в арочних конструкціях у Канаді


Збільшення поголів'я свиней спонукало до використання та вдосконалення старих свинарників. У цих приміщеннях добре проводити осіменіння та опороси, але вони мало придатні для утримання свиней на відгодівлі.
Мешканці провінції Манітоба вирощують свиней уже багато років, а за останні 20 років галузь свинарства доволі розрослася. Оскільки попит на свинину збільшився, виробники поліпшили виробництво, збільшивши і стабілізувавши систему опоросів. Таке збільшення привело до використання та вдосконалення старих свинарників. Ці приміщення добре придатні для осіменіння та опоросів, але не відповідають потребам тих виробників, які утримують свиней на відгодівлі. Використання традиційних свинарників призвело до надмірного збільшення витрат, що, своєю чергою, спонукало виробників відшукувати альтернативні приміщення.
Вирощування свиней в арочних конструкціях почалося у 80 роках минулого століття в результаті того, що одному фермерові з Манітоби вдалося побачити, як вирощують свиней у Японії. Під час перебування в Японії Рон Флойд мав можливість побачити як вирощують свиней на тирсі в арочних конструкціях, збудованих з хвилястого заліза (стиль — Кронсет). Ці недорогі конструкції були виконані з підсилених тросів, укритих пластиком. Після свого повернення Рон Флойд розробив першу конструкцію і представив виробникам Манітоби вигідну альтернативу традиційним приміщенням. Тирсу, яку японці використовували як підстилку, замінили на солому, що її постійно використовували при виробництві ВРХ у Манітобі, аби нівелювати екстремальні погодні умови.
Наступними роками після першої розробки Рона було збудовано ще чотири конструкції, які були запущені у виробництво. Дві з них були побудовані на дослідній фермі університету Манітоби в 1990 році. Доктор Лорі Коннор провела дослідження, які довели, що використання арочних конструкцій для вирощування свиней має майбутнє в Манітобі. Джон Малтмен із Офісу сільськогосподарських проектів і продуктів харчування також відіграв провідну роль у розвитку цієї системи. Він працював разом з Роном Флойдом і вважав, що в цих конструкціях закладений неоціненний потенціал. Знайшовши партнера, Джон вирішив побудувати свою власну ферму для дорощування і відгодівлі тварин. Вона проіснувала п’ять років і перевершила всі сподівання Джона. Після завершення будівництва ферми Джон продовжував розробляти нові методи виробництва і брав участь у нових розробках.
Пройшли роки, і методи виробництва та дизайн арочних конструкцій поліпшилися, що зміцнило впевненість виробників щодо актуальності використання альтернативних конструкцій. Треба відмітити, що не всі виробники, які використовують системи з солом’яними підстилками, мають досвід роботи з свинями. Багато з них займалося сільським господарством, але не тваринництвом. Успіх систем із солом’яними підстилками багато в чому залежить від системи менеджменту. Всі його аспекти, наприклад, здоров’я стада, потік виробництва, закупівля кормів, вентиляція та накопичення відповідної кількості підстилок, впливають на рентабельність виробництва. Ферми, що збанкрутували, довели: якщо рівень менеджменту не високий, майбутнє ферми доволі туманне.
Кожного року в провінції Манітоба в системах на глибокій солом’яній підстилці на відгодівлі перебуває від 200 до 300 тис. голів свиней. На фермах використовують ангари з солом’яною підстилкою, перероблені приміщення для техніки і порожні приміщення для ВРХ. Ферми відрізняються одна від одної, оскільки виробники використовують арочні конструкції для всіх стадій вирощування свиней: від опоросу — до забою, від 5 кг — до забою або від 23 кг — до забою. П’ять прикладів ферм у провінції узагальнені в трьох типах систем виробництва.
Від опоросу — до забою
Ферма на півдні регіону Interlake, яка працює з 1988 року, є успішною системою на 280 голів, яких утримують від опоросу до забою. Цей виробник був першим у Манітобі, хто побудував ангарне приміщення на фермі, і ці приміщення все ще використовують.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Вирощування свиней в арочних конструкціях у Канаді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок