Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Сучасна вітчизняна біоорганічна агротехнологія вирощування цукрових буряків з використанням побічної продукції

Сучасна вітчизняна біоорганічна агротехнологія вирощування цукрових буряків з використанням побічної продукції

Назва:
Сучасна вітчизняна біоорганічна агротехнологія вирощування цукрових буряків з використанням побічної продукції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,20 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Сучасна вітчизняна біоорганічна агротехнологія вирощування цукрових буряків з використанням побічної продукції


З огляду на переважно великі площі сівби цукрових буряків та обсяги робіт за обмежених погодних умов і стислих агротехнічних строків їх виконання дуже важливою є: висока продуктивність сівалок із пневматичними апаратами, належна техніко-технологічна пристосованість до різноманітних, постійно змінних умов експлуатації. побічної продукції рослинництва на добриво
З урахуванням зазначених вище особливостей і можливих умов вирощування цукрових буряків принцип дії висівної системи пневматичних сівалок відпрацьовано так, що до отворів висівного диска, через які створено розрідження (відсмоктування повітря), присмоктується, незалежно від розмірів, насіння, яке надходить із насіннєвого ящика. Насіння із допомогою знімача з висівного диска передається в трубопровід або камерне колесо, зовнішній діаметр якого більший за діаметр диска з отворами. Колова швидкість камерного колеса узгоджена зі швидкістю руху агрегату так, щоб під час укладання насіння у вузьке клиноподібної форми насіннєве ложе не виникало імпульсного його скочування і галопування по дну ложа.
Висівна система пневматичних сівалок надійно забезпечує поодинокі захоплювання насінин, пунктирне їх укладання на потрібній відстані, таким чином оптимальної точності їхнього розміщення в рядку можна досягти навіть за сівби на швидкості близько 7 км/год.
У разі присмоктування кількох насінин до одного отвору диска з допомогою спеціального знімача відбувається регулювання кількості насінин на диску біля кожного отвору. Знімач підпружинений, його положення відносно висівного диска регулюється одним держаком.
Роз’єднання насінин (якщо їх кілька присмокталося на отворі) можна добре контролювати через оглядове вікно на висівному диску.
Ящик для насіннєвого матеріалу має розвантажувальну кришку, через яку за потреби він очищується від насіння.
Різноманітність грунтово-кліматичних умов, висока забур’яненість на полях, наявність у грунті рослинної біомаси та надзвичайно висока ціна на високоефективні гербіциди зумовлюють на значній частині полів застосування механічних розпушувань грунту під час догляду за посівами цукрових буряків.
Суцільне розпушування грунту проводять на четвертий-п’ятий день по закінченні сівби не більше як на 2/3 глибини загортання насіння, якщо не вносили грунтові гербіциди, а бур’яни перебувають у фазі білої ниточки; у разі утворення на поверхні грунтової кірки грунт розпушують раніше. Для суцільного розпушування використовують комбіновану машину АРВ-8,1-01 лише з пружинними боронами або борону пружинну БП-12.
Один із найпоширеніших методів догляду за посівами цукрових буряків складається із: суцільного обробітку грунту до появи сходів широкозахватними агрегатами із середніми боронами ЗБЗСС-1,0 або легкими посівними — ЗБП-0,6А в поєднанні з райборінками ЗОР-0,7, а також культиваторами УСМК-5,4В, які обладнані ротаційними робочими органами РБ-5,4 з прутковими роторами без шлейфів.
Новостворена широкозахватна (24 м) борона ЗБР-24 “Зебра” на заводі “Точмаш” (Донецьк) теж забезпечує високоякісне виконання суцільного досходового розпушування грунту на швидкості переміщення 10–12 км/год. Усі зазначені вище агрегати застосовують на суцільному досходовому розпушуванні грунту, якщо проростки насіння не довші за 1 см. З утворенням грунтової кірки спершу найдоцільніше використовувати 10-метрової довжини зубчасто-кільчастий коток К-10 заводу “Точмаш” або кільчасто-шпорові котки, наявні в господарствах, для розламування кірки, а потім правильно підібрати борони або ж ротаційні котки польові КП-10/6 (виробник: ВАТ “Дніпроагромаш”).
Післясходовий догляд за посівами має вирішувати найгострішу проблему — розпушування грунту в міжряддях і в зоні рядків (шарування) та одночасне коригування чи формування густоти рослин ротаційними органами РБ-5,4.
Перше розпушування грунту в міжряддях і в зоні рядків слід проводити, тільки-но позначилися рядки сходів буряків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Сучасна вітчизняна біоорганічна агротехнологія вирощування цукрових буряків з використанням побічної продукції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок