Головна Головна -> Реферати українською -> Технологія виробництва -> Підготовка до весни сільгоспмашини

Підготовка до весни сільгоспмашини

Назва:
Підготовка до весни сільгоспмашини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,37 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Підготовка до весни сільгоспмашини


Сучасне сільськогосподарське виробництво практично неможливо уявити без застосування (як на полях, так і на фермах) високоефективних сільськогосподарських машин, знарядь, реманенту та інструментів. Проблема забезпечення довговічності грунтообробної техніки в сільськогосподарському виробництві завжди залишається актуальною.
Сучасне сільськогосподарське виробництво практично неможливо уявити без застосування (як на полях, так і на фермах) високоефективних сільськогосподарських машин, знарядь, реманенту та інструментів. Проблема забезпечення довговічності грунтообробної техніки в сільськогосподарському виробництві завжди залишається актуальною.
Зростання продуктивності машин разом із підвищенням якості виконання технологічних операцій з обробітку грунту зумовлює нові вимоги до їхньої надійності. Висока ефективність роботи машинно-тракторного парку значною мірою залежить від якості ремонту й технічного обслуговування машин.
Головними причинами недоліків в організації підготовки техніки до проведення весняно-польових робіт є низька організація проведення ремонтно-обслуговуючих робіт за відсутності належної бази та потрібного ремонтно-технологічного обладнання, недостатня кількість висококваліфікованих спеціалістів з ремонту й обслуговування техніки та невідповідність методів обслуговування і ремонту фактичним потребам.
Основою високоефективної експлуатації сільськогосподарських машин є вчасне та правильне, відповідно до вимог нормативно-технічної документації, технічне обслуговування й ремонт їх після виконання весняно-польових робіт. У систему ТО й ремонту включено, насамперед, їхнє технічно правильно виконане регулювання. Розглянемо деякі основні аспекти регулювання машин для передпосівного обробітку грунту, наприклад, борін. Глибину ходу робочих органів голчастих борін регулюють гвинтовою стяжкою. При цьому раму голчастої борони встановлюють у горизонтальній площині за допомогою гвинтової тяги. У пружинних борін глибину ходу регулюють зміною положення осі опорного колеса гвинтом.
Кут атаки робочих органів дискової борони регулюють зміною положення осі батареї відносно рами. Для виконання цієї операції відкручують гайку, переміщуючи вісь батареї, і фіксують її положення фіксатором. Кут атаки робочих органів голчастих борін регулюють переміщенням стяжки.
По закінченні ремонту борони, як і інші сільськогосподарські знаряддя, підлягають ретельному контролю.
Технічні вимоги до відремонтованих борін
Непрямолінійність поперечних і повздовжніх брусів рами в ненавантаженому стані на всій їхній довжині не повинна перевищувати 5 мм, а бруси мають бути перпендикулярними один до одного. Різниця діагоналей на прямокутних ділянках рами не допускається більше ніж 12 мм. Значення допустимих розмірів та їхнє відхилення контролюють за допомогою плоского кутника УП-2-250 і лінійки 500. Овальність поверхонь отворів під болти й пальці кріплення елементів рами допускається не більше 1 мм і вимірюється штангенциркулем ШЦ-1-125-0,1.
Бруси середньої рами борін розміщують в одній площині, з відхиленням не більше 3 мм, при цьому бічні рами борін надійно з’єднують із середньою рамою (вони мають вільно входити в поперечні бруси основної рами). Штирі, які фіксують бічні бруси в поперечинах, мають вільно входити в отвори цих брусів і надійно утримувати їх у заданому положенні. Нахил отворів бічних рухомих брусів для кріплення батарей на кути атаки має не перевищувати 1,5° величини заданого регулювання. Скоби кронштейнів і нижні стінки труб розміщують в одній площині, при цьому заклепки та зварні шви не повинні перешкоджати встановленню й переміщенню деталейпід час регулювання.
Під час підготовки до весняно-польових робіт особливу увагу звертають на стан підшипників кочення, радіальний зазор для підшипників кулькових і монтажну висоту для роликових.
Непрямолінійність деталей причепа має становити не більше 12 мм на всій довжині. Серга для причіплювання із трактором має вільно провертатися на своїй осі.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Підготовка до весни сільгоспмашини

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок