Головна Головна -> Реферати українською -> Твори -> Троянська війна

Троянська війна

Назва:
Троянська війна
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,72 KB
Завантажень:
551
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.6


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Твір шкільний
Троянська війна


Стародавня Греція найбільш відома своєю довготривалою та кривавою війною. Війна йшла мі Грецією й містом, Троя. Вона називалася Троянською війною. Вона почалась так.
На горі Олімп боги і богині святкували. Підступну богиню на ім’я Еріс не покликали на вечірку. Це її сильно роздратувало. Еріс сховалася з золотим яблуком поблизу. На яблуці вона написала: “Для найкращої” та кинула в саму гущину святкуючих.
Кожна богиня була впевнена в тому, що вона найкраща. Всі хотіли отримати це яблуко. Боги, присутні не святі, повинні були вибрати одну з трьох богинь – найкрасивішу. Це були Гера, Афіна і Афродіта.
Гера була королевою богів і дружиною Зевса. Афіна була богинею мудрості і донькою Зевса. Афродіта була богинею кохання і краси.
“Оберіть серед нас”, - просили Зевса три богині “Хто з нас найкрасивіша?”.
“Ви всі гарні”, - відповів Зевс. “Я не буду вибирати. Є молодший чоловік за ім’ям Паріс. Він син короля Пріама з Трої. Ідіть до нього. Він вирішить, хто отримає золоте яблуко”.
Паріс знаходився в горах та охороняв батьківських овець. Король відіслав його туди, тому що боги казали йому. Що Трою зруйнують із-за Паріса. Король вирішив, що краще буде відіслати сина в гори.
Паріс був здивований, коли перед ним з’явилися три богині! Вони не питали його, яка з них найкраща. Більше того, кожна з богинь запропонувала йому подарунок, якщо він вибере її.
“Я дам тобі всю Європу і Азію”, - пообіцяла Гера, цариця богів.
“Я допоможу тобі виграти війну” – пообіцяла Афіна, богиня мудрості.
“Я дам тобі найкращу жінку в світі!” – пообіцяла Афродіта, богиня кохання.
Паріс відмовився від влади та від мудрості. Він захотів кохання, та віддав золоте яблуко Афродіті.
“Єлена – найкраща жінка”, сказала Афродіта “Вона жінка Менелая, грецького короля міста Спарта”.
Паріс направився в Спарту. Але тоді він не знав про клятву, яку дали чоловіки Греції.
Клятва була дана в той час, кола батько Єлени намагався вибрати їй чоловіка. Єлена була така гарна, що її батькові було шкода, якщо він вибрав би одного, а решта чоловіків би були засмучені. Вони можливо би пішли війною проти того, кого би він вибрав.
Чоловіки дали клятву. Всі прийдуть на допомогу, якщо хтось захоче викрасти Єлену. Єлена вийшла заміж за Менелая. Решта чоловіків стримали свою клятву. Вони прийдуть на допомогу, якщо вона йому буде потрібна.
Коли Паріс прибув у Спарту, він знайшов Єлену, Менелая. Вони привели його себе в будинок і гарно до нього віднеслися. Незабаром Менелай залишив лену і Паріса на деякий час. Під час його відсутності Паріс, Єлена закохалися один в одного та втекли. Коли Менелей повернувся, його чарівної дружини не було. Він скликав чоловіків Греції, щоб вони допомогли йому повернути Єлену. Вони всі направились до Трої, щоб знайти Паріса і повернути додому Єлену. Паріс уявити собі не міг, що трапиться з Троєю. Його кохання до Єлени розв’яже війну.
Ахіллесова п’ята
Війна між Троєю і Грецією почалась. Битва йшла на морі та суші. Обидві сторони боролись так жорстоко, що війна продовжувалась 10 років. Однак, за весь цей час, грекам не вдалося захопити місто Трою. Високі стіни навкруги міста і греки не могли їх зруйнувати.
Великим героєм грецького війська був Ахіллес. Він був сильним і хоробрим і всі про це знають. Він приніс багата перемог Греції. Але Ахіллес мав вразливе місце. Коли він був дитиною його мати занурила його в священну ріку. Вода цієї ріки повинна була зберегти Ахіллеса від всього небезпечного. Під час занурення. Мати Ахіллеса тримала дитину за місце трохи вище його правої п’яти. І свячена вода з річки не торкнулась цього місця. Це було єдиним вразливим місцем Ахіллеса.
Біля Трої, Ахіллес бився один на один проти Гектора, сина короля Пріама з Трої. Вони билися на мечах. Ахілл вибив мечі з рук Гектора, потім переслідував його на міських стінах, нарешті вбив його. Ахіллес прив’язав Гектора до своєї візниці та наказав своїм коням рушати.
Короля Пріама засмутила звістка про смерть Гектора.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Троянська війна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок