Головна Головна -> Реферати українською -> Твори -> Шкільна перерва (твір-опис)

Шкільна перерва (твір-опис)

Назва:
Шкільна перерва (твір-опис)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,95 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Мені подобається вчитися у нашій школі. Вчителі добрі та уважні, хоча й суворі. Тому на уроках доводиться сидіти тихо-тихо. Через це дуже втомлюєшся..

Інша справа — перерва. Тільки-но пролунає дзвоник — швиденько до їдальні. Хутко поїв — бігцем у коридор. Шкода, звісно, витрачати час на їжу, але потрібно ж набратися енергії.

Перерви у нас великі, 10—15 хвилин. Угадайте, скільки разів я встигаю пробігтися коридором? Десять-п'ятнадцять. Це нічого, але іноді як зіштовхнешся з ким-небудь. Хтось навіть радий, що можна трохи побитися. Проте у старшокласників я намагаюсь не врізатися. Можуть боляче вдарити. У вчителів, звісно, теж. Можуть покарати — змусять стояти. А це так нудно, особливо якщо перед цим сидиш 45 хвилин на уроці. Ось і доводиться маневрувати. Так цікавіше, ніж просто бігти як дурень світ за очі. А якщо серйозно, то у нашій чудовій школі немає нормального спортзала, де б можна було «розрядитися», пограти у що-небудь. І взагалі, як на мене, мало уроків фізкультури. Я б із задоволенням ходив на урок фізкультури щодня. Ні, двічі на день. Ні, через кожні два уроки щодня. Це було б чудово!

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: Шкільна перерва (твір-опис)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок