Головна Головна -> ЗНО -> Відбулось перше пробне ЗНО 2013 року

Відбулось перше пробне ЗНО 2013 року


Ті учасники пробного тестування, які змогли відвідати пункти тестування у суботу 23 березня, змогли скласти тести пробного незалежного оцінювання

Деякі регіональні центри оцінювання провели перше пробне ЗНО, абітурієнти мали можливість скласти пробне тестування з української мови і літератури, іноземних мов, російської мови, біології, фізики та всесвітньої історії.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів. Участь у пробному ЗНО надає можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2013 року.

Із завданнями тестових предметів першої сесії пробного ЗНО 2013 року абітурієнти зможуть ознайомитися 6 квітня, після складання тестів учасниками, які через складні погодні умови не змогли взяти участь у тестуванні 23 березня.

Нагадаємо, 30 березня 2013 року, відповідно до розкладу пробного ЗНО, відбудуться пробні тестування з математики, історії України, хімії, географії та світової літератури.

Участь у пробному незалежному оцінюванні візьмуть абітурієнти, які пройшли процедуру реєстрації восени минулого року. Допуск абітурієнтів на пункти тестування здійснюватиметься за наявності паспорта (свідоцтва про народження), запрошення та квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО.


Читайте також: