Головна Головна -> ЗНО -> У декількох областях проведення пробного ЗНО 2013 перенесено

У декількох областях проведення пробного ЗНО 2013 перенесено


У зв’язку із погіршенням погодних умов та транспортного сполучення пробне ЗНО на всій території Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей перенесено з 23 березня на 6 квітня

Суттєве погіршення погодних умов у декількох регіонах України вплинуло на графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Зокрема, Івано-Франківській регіональний центр оцінювання якості освіти у п’ятницю поширив повідомлення про скасування пробного тестування на всій території Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей. Тестування у зазначених областях перенесено з суботи 23 березня на суботу 6 квітня.

Прес-служба Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти повідомляє, що абітурієнти Вінницької, Житомирської, Хмельницької областей, які через несприятливі погодні умови не матимуть можливості доїзду до пунктів пробного тестування 23 березня, зможуть скласти пробне ЗНО у додатковий день проведення пробного тестування – 6 квітня. Пробне ЗНО 6 квітня буде відбуватися в пунктах пробного тестування, адреси яких та час проведення зазначені в запрошеннях учасників.

Інші регіональні центри оцінювання якості освіти, території обслуговування яких також находяться під впливом активного циклону та суттєвого погіршення погодних умов про зміну графіку пробного ЗНО не повідомляють.


Читайте також: