Головна Головна -> ЗНО -> Відбулась друга сесія пробного ЗНО 2013

Відбулась друга сесія пробного ЗНО 2013


У суботу 30 березня учасники пробного тестування мали можливість скласти тести ПЗНО з математики, історії України, хімії, географії та світової літератури

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ПЗНО) навчальних досягнень є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів.

Участь у пробному ЗНО надає можливість абітурієнтам ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування. З цією метою, щороку, регіональними центрами оцінювання якості освіти впродовж двох відведених днів, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з усіх тестових предметів, що включені до програми проведення ЗНО.

Результати пробного ЗНО визначаються учасником самостійно. Для цього необхідно скористатися інформаційним бюлетенем із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку балів, що отримали учасникі тестування.

Абітурієнти також матимуть можливість отримати результат за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Таку можливість надає спеціальний сервіс, що розміщений на інформаційних сторінках “Особистий кабінет учасника пробного ЗНО” на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Результати тестування будуть оголошені в квітні.

Із завданнями тестових предметів другої сесії пробного ЗНО 2013 року абітурієнти можуть ознайомитися за наступним посиланням.

Як відомо, ті абітурієнти, які не змогли взяти участь у пробному незалежному оцінюванні через погодні умови 23 березня, отримають можливість пройти тестування 6 квітня.


Читайте також: