Головна Головна -> ЗНО -> Відбулось ЗНО з всесвітньої історії 2012р.

Відбулось ЗНО з всесвітньої історії 2012р.


Учасники зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії взяли участь у тестуванні, правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 25 травня

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з всесвітньої історії у цьому році було зареєстровано понад 10 тисяч учасників. За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на пункти тестування склала 79 % від кількості зареєстрованих учасників.

Під час виконання тесту учасникам ЗНО з всесвітньої історії було запропоновано розв’язати 60 тестових завдань. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 89 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з всесвітньої історії.

Офіційне оголошення результатів тестування відбуватиметься після 30 травня. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії будуть опубліковані у п’ятницю 25 травня.


Читайте також: