Головна Головна -> ЗНО -> 26 травня 2012 буде проведено ЗНО з іноземних мов

26 травня 2012 буде проведено ЗНО з іноземних мов


У суботу відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з чотирьох іноземних мов, абсолютна більшість учасників тестування складатимуть тест з англійської

Під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання учасники мали можливість обрати для складання тест з однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської. Традиційно найбільшою популярністю серед абітурієнтів користується англійська, участь у тестуванні мають намір взяти понад 89 тисяч абітурієнтів. Близько 5 тисяч абітурієнтів складатимуть тести з інших іноземних мов.

Завдання тестів поділені на різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту з іноземних мов дорівнює 62 тестовим балам.

Усі тести зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2012 році складаються з трьох частин: читання, використання мови, письмо.

Протягом 120 хвилин учасники ЗНО з іноземних мов мають розв’язати 43 тестових завдання, останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання та виконується у бланку відповідей Б.

У відповідності з програмою зовнішнього незалежного оцінювання, на основі якої визначений зміст тестів ЗНО з іноземних мов, обсяг письмового висловлювання має складати не менш ніж 100 слів.

Тестування з іноземних мов почнеться 26 травня об 11 годині. Допуск учасників до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів. Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є: Сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, а також запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Будь-яке запізнення або наявність неповного переліку вищезазначених документів унеможливить допуск до пункту тестування. У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається.

Учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Використовувати додаткові матеріали під час виконання тесту не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування, для того, щоб запобігти випадковому запізненню.


Читайте також: