Головна Головна -> ЗНО -> Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії 2012

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії 2012


Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії, оголошення результатів відбудеться після перевірки робіт усіх учасників

За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 89 тестових балів. Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Результати тестування з всесвітньої історії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Для отримання повідомлення про оголошення результатів зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

В Україні триває зовнішнє незалежне оцінювання цьогорічних абітурієнтів. Результати ЗНО, отримані учасниками, використовуватимуться при вступі до вузів України.

У відповідності з графіком проведення ЗНО у 2012 році, наступним предметом тестування стане іноземна мова. Тестування з іноземних мов відбудеться у суботу 26 травня.


Читайте також: