Головна Головна -> ЗНО -> Відбулось ЗНО з іноземних мов 2012

Відбулось ЗНО з іноземних мов 2012


Учасники тестування з іноземних мов склали тести з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Правильні відповіді на завдання тестів будуть опубліковані 27 травня

За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на тестування перевищує 90% від кількості зареєстрованих учасників.

Протягом тестування учасникам ЗНО з іноземних мов необхідно було розв’язати 43 тестових завдання, останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 62 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників зовнішнього оцінювання.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки усіх тестових робіт учасників. Оскільки бланки “Б” з розгорнутою відповіддю перевірятимуться екзаменаторами, визначення результатів потребуватиме більшого часу. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з іноземних мов буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тестів з іноземних мов будуть опубліковані у неділю 27 травня.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою минулого року.


Читайте також: