Головна Головна -> ЗНО -> 28-29 травня 2012р. буде проведено ЗНО з української мови і літератури

28-29 травня 2012р. буде проведено ЗНО з української мови і літератури


На початку тижня відбудуться дві сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, протягом двох сесій участь у тестуванні мають взяти більше 320 тисяч абітурієнтів

Програма третього тижня проведення зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається проведенням наймасовішого тестування. На тест з української мови та літератури зареєстровано 324 139 осіб.

Зважаючи на кількість зареєстрованих учасників, ЗНО з української мови і літератури проводитиметься протягом двох днів – 28 та 29 травня.

Протягом 180 хвилин учасники ЗНО з української мови і літератури мають розв’язати 61 тестове завдання. Завдання тесту поділені на три різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання.

Останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання та виконується у бланку відповідей Б. Орієнтовний обсяг власного висловлювання – 1 сторінка (200-250 слів).

Кожна сесія ЗНО розпочинатиметься об 11 годині, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Абітурієнтам необхідно звернути увагу на дату проведення зовнішнього оцінювання та адресу пункту тестування, що вказані у запрошенні-перепустці для участі у ЗНО.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Звертаємо увагу, що учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів. Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є: сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, а також запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Будь-яке запізнення або наявність неповного переліку вищезазначених документів унеможливить допуск до пункту тестування. У разі пред’явлення копій сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається.

Учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування, для того, щоб запобігти випадковому запізненню.

Враховуючи те, що порядком проведення ЗНО передбачена можливість отримання власного зошита із тестовими завданнями після завершення тестування, радимо учасникам тестувань скористатися наданою можливістю.

Отримання тестового зошита після участі у тестуванні надасть можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з власними відповідями. Отримати тестовий зошит із власними записами абітурієнти мають право протягом 30 хвилин після завершення тестування.


Читайте також: