Головна Головна -> ЗНО -> У Міносвіти визнали, що не розробляли нових програм ЗНО 2013

У Міносвіти визнали, що не розробляли нових програм ЗНО 2013


ісля кількамісячної паузи у Міносвіти визнали, що робота над новими програмами ЗНО цього року не проводилася, а абітурієнти можуть починати готуватися до тестування за старими програмами

Прес-службою Міністерства освіти поширено повідомлення про те, що внесення змін до програм зовнішнього незалежного оцінювання з предметів, із яких у 2013 році будуть проведені тестування, не передбачено. Відповідно до наказу Міносвіти, змін у 2013 році зазнали лише програми ЗНО з історії України та біології.

У Міністерстві освіти звертають увагу майбутніх абітурієнтів і педагогічних працівників на те, що змістове наповнення тестів відповідатиме чинним програмам зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних предметів.

Також у відомстві запевнили, що зараз завершується підготовка характеристик тестів ЗНО, у яких буде зазначено кількість завдань кожного тесту, їхні форми та схеми оцінювання.

Нагадаємо, 8 листопада Українським центром оцінювання якості освіти були опубліковані програми зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.


Читайте також: